Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-05-24, 17:34   #83
pacia91
Wtajemniczenie
 
Avatar pacia91
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 340
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez pajeczyna Pokaż wiadomość
Ja po wizycie. Szyjka szczesliwie zamknieta, miekka - czyli tak jak bylo. GBS ujemny, HIV, HBV, HCV ani kily tez nie mam Kolejna wizyta we wtorek (29) i wtedy badanie takie bardziej poloznicze z pomiarami, dowiem sie ile wazy dzidzia. Leki mam brac dalej. Dobrze sie zlozylo, ze akurat mialam wizyte, bo dzisiaj mnie bola plecy i podbrzusze, moze i bym sie tym przejela ale gin powiedziala ze to nic, wiec sie nie przejmuje. A i jeszcze mama mi mowila, ze owszem plecy i podbrzusze okresowo to na porod, ale musza bolec w skurczach, a mnie boli jednostajnie i bez skurczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Super


Cytat:
Napisane przez ladyroses Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jestem na zakupach i boli mnie brzuch tak jak na okres [emoji15] tak dziwnie jakoś, całą ciążę brzuch mnie nie bolał, jest twardy i się spina.

Na razie się nie ekscytuje niczym, bo wy tak macie codziennie a dla mnie to nowość [emoji3]

Idę kontynuować zakupy [emoji13]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Uuu, coś się dzieje. Żebyś tylko w sklepie nie zaczęła rodzić


Cytat:
Napisane przez neesanek Pokaż wiadomość
Meldujemy się po wizycie u lekarza od chorób zakaźnych. Ł. ma boreliozę 3 tyg. z antybiotykiem przed nami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A jednak. Dużo zdrówka dla małej
__________________
Szczęście rodzi się w brzuszku
pacia91 jest offline Zgłoś do moderatora