Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pierwsza sprawa i już rozwód
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-06-04, 21:55   #2192
karolcia212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1
Dot.: Pierwsza sprawa i już rozwód

Dziewczyny, powiedzcie mi proszę jak poradzić sobie z tymi wszystkimi emocjami, które teraz mną targają. Smutek, złość, wspomnienia tego co było dobre, nienawiść i strach o przyszłość mojego 9.letniego syna i moją. To już pewne. Nie możemy być razem. Nie da się. Zgodzę się na rozwód bez orzekanie o winie, bo chcę żebyśmy dostali rozwód na pierwszej rozprawie, choć gdybym powiedziała w sądzie, że on codziennie wypija 7-8 piw, że nie zajmuje się dzieckiem, bo jak mówi jedyne co potrzebuje to spokój a nie rodzina, że zarabia więcej niż ja i to co robi zakrawa o przemoc finansową, to na jednej rozprawie pewnie by się nie skończyło. Wiem, że w niczym nie mogę na niego liczyć, że robi mi na złość, jest skrajnje skąpy. Ale boję się jak sobie poradzę finansowo z dzieckiem, boję się że się rozchoruję albo umrę i co wtedy stanie się z moim synem. On nie jest dobrym ojcem. Moi rodzice już nie żyją. Oparcie mam w siostrze i przyjaciółce. Powiedzcie, napiszcie mi proszę też miałyście takie myśli przed rozwodem?
karolcia212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując