Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kody rabatowe do Zalando - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-06-13, 19:01   #2345
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kody rabatowe do Zalando - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Rzeczy z obydwóch zamówień są wyszczególnione na jednym blankiecie zamówienia, który był dołączony do paczki.
To bardzo dziwne. Ciekawe jak w takim przypadku będzie wyglądał zwrot robiony np. najpierw z jednego, potem z drugiego zamówienia, skoro jest jedna etykieta zwrotna . Pewnie trzeba będzie drugą etykietę drukować ze strony

Cytat:
Napisane przez palomama Pokaż wiadomość
Dlaczego DHL nie sprawdza się przy zwrotach? Ja właśnie jestem zadowolona, bo mogę wieczorem po pracy podjechać do pobliskiej Żabki. Niestety, muszę zwrócić mój zakup. Mam nadzieję, że nie będzie problemów ze zwrotem pieniędzy

Czy dobrze rozumiem, że niezależnie kto nadał paczkę (dhl czy fedex) mogę odesłać jak mi wygodniej - dhlem czy fedexem, tak?
Zwroty zawsze zamawiam do pracy. Z Fedexu zawsze dzwonią, że są na miejscu, przy punkcie informacyjnym, schodzę z piętra, gdzie mam biuro, oddaję paczkę, kwitują odbiór. Z DHL zamawiałam zwrot telefonicznie na określony dzień, w przedziale 8-16h, bo szczerze mówiąc dla mnie najwygodniej jest, jak kurier sam przychodzi po odbiór paczki (dotychczasowy system zwrotu Fedexem mnie rozbestwił ). Kurier nie zadzwonił, że jest, przyszedł pod punkt informacyjny i zapytał czy ma coś do odbioru z tego adresu, dowiedział się, że nikt nic nie wie, i po prostu poszedł, a przecież trudno zakładać, że będę tam warować przez 8 godzin . Musiałam dzwonić, przekładać termin na następny dzień, a następnego dnia też nie zadzwonił, ale paczkę tym razem zostawiłam w punkcie informacyjnym, uprzedziłam, że ktoś będzie z DHL i panie tam siedzące, na moją prośbę, same mu wydały przesyłkę zwrotną.
W sumie podejrzewam, że tak naprawdę najwięcej zależy od konkretnego kuriera, ja widać nie miałam szczęścia .

Ponoć aktualnie niezależnie od tego, kto doręcza paczki, zwrot jest tylko DHL'em. Zwrot Fedexem jest możliwy tylko wtedy, gdy masz etykietę zwrotnę wydrukowaną dla Fedexu, co dotyczy zamówień składanych przed 7 maja.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując