Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-06-26, 10:02   #1170
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
w ramach zbiorowego zachwytu nad trio do konturowania Smashboxa nabyłam drogą kupna i teraz myślę jak go się używa
konturowanie to wiadomo, brązer? zamiast różu? bo skoro kontur będzie to gdzie brązer? i ten jasny gdzie?

kupiłam też bazę i też się zastanawiam jak jej używać - na czy pod filtr
to ja już chyba nie czekam na minimalizm - będę na łożu śmierci nawet klikać
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Też jeszcze nie wiem, jak będę tego trio używać, ale jeszcze nie doszło, więc chwilowo się nie przejmuję
A serio - na zalinkowanym tu gdzieś wyżej filmiku Katosu pokazywała, jak go używa. Na tej podstawie wniskuję, że: kontur to, no, wiadomo , potem ciut wyżej daje się środkowy odcień (brązer), tak między linią konturu a miejscem na róż, a najjaśniejszy nakłada się na okolicę podoczną, brodę, środek czoła u nasady nosa i te inne miejsca, które się zwykle rozświetla . Tyle teoria. W praktyce - zobaczymy

Z bazą nie pomogę, bo nie używam osobnych filtrów

Też mam wrażenie, że na ten minimalizm mogę się nie doczekać
Nie wiem jak nakłada Katosu, ja tego najciemniejszego do konturowania nie używam bo wygląda u mnie brudno i za zimno tym środkowym konturuję. Rozświetlacz uwielbiam, to chyba najlepszy produkt w tym całym trio.
Cudnie rozświetla a w zasadzie wygładza, robi extra fotoszop, pięknie odbija świałto. Uwielbiam go.
Nakładam go pod oczy między innymi i tam jak wskazuje ta ilustrowana intrukcja na lusterku
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora