Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-07-07, 14:01   #460
TaLoyd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 89
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Na wylocie?



Fajowy jest skubany.

Ja z podkładami Chanel lubię się ogólnie średnio. Kolorystyka słaba. Formuły.... No szału nie ma... Vitalumere aqua jest świetny, ale poza nim jakoś tak sobie.... Testowalas ich nowy longl g lasting?



Btw balsam rozświetlający dr Ireny Eris to sztos... Zapach delikatny ale zostaje na długo....no i te drobinki. Śliczne... Mi latem odpowiada, że są delikatnie widoczne.... Wakacje rzadza się swoimi prawami 😊🤘✌️

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

Zapach ma zadbanej kobiety.... Mnie perfumy przy 40 stopniach nokautują 😶 a dobrze pachnieć choć trochę 😂

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

Co do liftingujacych nie wiem.... Moja mama np wygląd a lepiej w lekkim macie typu vitalumere aqua np niż w podkładach liftingujacy CH... Z takich anti age pięknie jej sie spisuje tylko Lancome teint visionare. Poza tym używa tego co ja tylko mniej, no ale komuś pasować muszą , ktoś je kupuję.... Poza nami - na próbę
TaLoyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując