Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-07-07, 14:47   #461
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez TaLoyd Pokaż wiadomość
Na wylocie?



Fajowy jest skubany.

Ja z podkładami Chanel lubię się ogólnie średnio. Kolorystyka słaba. Formuły.... No szału nie ma... Vitalumere aqua jest świetny, ale poza nim jakoś tak sobie.... Testowalas ich nowy longl g lasting?



Btw balsam rozświetlający dr Ireny Eris to sztos... Zapach delikatny ale zostaje na długo....no i te drobinki. Śliczne... Mi latem odpowiada, że są delikatnie widoczne.... Wakacje rzadza się swoimi prawami 😊🤘✌️

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

Zapach ma zadbanej kobiety.... Mnie perfumy przy 40 stopniach nokautują 😶 a dobrze pachnieć choć trochę 😂

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

Co do liftingujacych nie wiem.... Moja mama np wygląd a lepiej w lekkim macie typu vitalumere aqua np niż w podkładach liftingujacy CH... Z takich anti age pięknie jej sie spisuje tylko Lancome teint visionare. Poza tym używa tego co ja tylko mniej, no ale komuś pasować muszą , ktoś je kupuję.... Poza nami - na próbę
W sensie, że miałam go zbyć, bo uzylam z 2 razy i lipa, ale to widać moja cera była jakas kapryśna, bo teraz juz parę razy miałam na ryjku i super sie spisuje

No własnie w Chanel przeważnie albo kolor lipa, albo podkład źle leży, ten Tenue wyjątkowo ok. Vitalumiere Aqua zuzyłam kiedys całe opakowanie i bardzo dobrze wspominam go
Jeszcze miałam jakiegoś chanela, który był chimeryczny - raz było ok innym razem lipa. Nie mogę sobie przypomniec w tej chwili nazwy, ale wycofali go kiedyś. A Les Beiges z kolei to chyba najgorszy podkład, jaki testowałam z chanel
Za to miło wspominam ich baze pod pokdład LeBlanc, zastanawiam się czy sie nie skusić znowu. Ale może najpierw próbke, bo po latach róznie może być, na bank zmienieli w niej coś, wiec wiesz.
A który to nowy long lasting Chanel?

O, to fajnie ze Erisiak tak czy przypadł do gustu
Ja lubię, jak podkłady pieknie pachną

No to może jednak wiek wiekiem, ale od typu cery najwięcej zależy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując