Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zdrada-ciąża-koniec życia
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-11, 23:44   #20
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Zdrada-ciąża-koniec życia

Cytat:
Napisane przez Butelkowa78 Pokaż wiadomość
Tak noc to kiepski doradca macie racje... Wiadomo ze lepiej usunac. Ale.. No wlasnie ale nigdy nie byłam jakos przeciwko aborcji moja macica moja sprawa. Teraz jednak kiedy mam tego dokonac sama nie wiem co myslec. Czy kiedys nie bede sie zastanawiac jak to dziecko by wyglądało? Lekarz na ostatniej wizycie widząc moj "entuzjazm " kazał podejsc do monitora i pokazal bijace serce. To byla slaba zagrywka. Moze inne by bylo podejscie gdybym miala lat 20 kilka lub juz posiadala dziecko. Obecny parter wiem ze by pomyślał ze to jego i wychowal, chcielisny w przyszłości dzieci. Teoretyczna dziecko niczemu winne , ale w praktyce juz to nie wyglada tak kolorowo. Chciałam poradzić się psychologa, ale z racji zakazu dokonywania zabiegu u nas w kraju pod grozba wiezienia.. Odpuscilam.
Wiesz, to jest normalne, że się zastanawiasz. Mieć określone poglądy na aborcję a być w konkretnej sytuacji i dokonać konkretnego wyboru to dwie różne sprawy. Poglądy nie dotyczą Cię osobiście a tutaj znalazłaś się w konkretnej sytuacji.

Nie radzę jednak utrzymywac partnera w przekonaniu, że to jego dziecko. Takie sprawy zawsze "wyjdą", choćby z badania grupy krwi.

Wracając do sytuacji: nocą nie podejmuj decyzji. Nasz mózg jest tak zaprogramowany, że wszystkie problemy stają się nocą jeszcze większe. A jutro zadaj sobie proste pytanie: czy chcesz tego dziecka, czy nie. Przede wszystkim to jest ważne.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując