Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-07-13, 18:50   #479
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez TaLoyd Pokaż wiadomość
Nie, ja sobie przyciemnianie.a jak pokocham kupię ci mniejszy.takze sobie sprawdź i jak najdzie Cię ochota na dalsze testy to zrobimy wymianę.



Kusisz tym maczkiem 🤗😍😍😍😍

Ja ten shoseido lubię ale gdy chcę super wyglądać to go nie wybieram

.... O ile mogę liczyć na jego trwałość o tyle potrafi wyglądać sucho , dość ciężko ect synchro skin np nigdy zawsze wygląda okey. Czasami jak solidniejszy makijaż ale efekt jest wow więc wybaczam bo skóra też ma różne dni.



Tak ja jestem przekonana że to tak jest iż palce ujmują trwałości. Trwałości i krycia , z tym że ja nie mam problemów z utrzymaniem się podkładów. U mnie synchro spokojnie trwa 12 h , mogę przypudrować i nosić dalej. Mam suchą cerę wiec akurat tu mi obojętne.



Hmmmmmmmm tak mnie teraz zadtanawia ten maczek ale ja i tak mam wszystkiego już za dużo i obiecałam sobie , że nie kupuję 🤐🤐🤐🤐

Wymienić okey , ale próbuje nie przytulać nic dodatkowo do końca wakacji.
Jasne, jak coś to napisze

A bo sam mnie skubany kusi Tylko wiem, jaki on zmienny jest, ale moze własnie dobrze mieć tubkę na półce, w koncu ma tylko 25 ml a kosztuje chyba najwiecej z macowych

O, i tu jest sedno Shiseidziaka - on jest dobry na wyjazdy, na basen, nad morze etc A Nourishing jest dobry jak sie chce dobrze wygladać, pod warunkiem, ze akurat nie ma focha No i on tez do wody spokojnie.

Ja im dalej w czas, tym bardziej skóra mi się sucha robi, takze za parę lat może być tak, że zmieni mi sie w podkładach o 180 stopni

Ciekawe, czy dasz radę nie przytulać juz nic z podkładów
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując