Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie lutowe 2018 - cz. 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-07-18, 14:34   #2937
klaudetka
Wtajemniczenie
 
Avatar klaudetka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 369
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez M a g d a l e n a Pokaż wiadomość
Mam w pakiecie bez kontrastu.
Byłam dziś u rodzinnego (na ocenie tego usg brzucha) i przy okazji chciałam poprosić o ten rezonans to jednak neurolog może tylko wypisać... Wiec jeszcze raz będę musiała się umowic.
Mam już dość lekarzy. Mamy środę, a ja już 2 razy w tym tygodniu byłam u lekarza. Czyje się jak stara baba.

Co do brzucha... Dostałam skierowanie do gastrologa i jednak na kolonoskopię - bajka [emoji58] Powiedziała, że teraz moja decyzja co uruchomie jako pierwsze 🤨 Powiedziała, że gastrolog albo najpierw będzie mnie faszerował lekami nie znając przyczyny albo tez skieruje na kolonoskopię [emoji849]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja bym robiła kolonoskopie, bo szkoda jeść jakiś syf. A to nei jest takie dramatyczne badanie pamiętaj że urodziłaś Miśka!
Też mam rmi bez kontrastu i zwykle płacę ok 200-300zł ale ja mam przysadkę.

Cytat:
Napisane przez whtvrwhtvr Pokaż wiadomość
Taki chwalpost Ja ostatnio się bardzo sentymentalna zrobiłam i zaczęłam tworzyć drzewo genealogiczne dla syna xD o dziwo znalazłam mnóstwo źródeł i mam pokolenia aż od 1800r i dalej szukam na końcu chce to wydrukować tylko jeszcze nie wiem jak to zrobić żeby wszystkich zmieścić.... Może ktoś się zainspiruje, fajnie się potem ogląda i można wyłapać takie kwiatki np mój mąż urodził się równo co do dnia 100lat po swoim prapra(nie pamiętam ile)dziadku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Boziu...ja jestem zrażona do tego typu pomysłów. Teściowa ma hopla na tym, kupiła nam album którego nie mam kiedy/nie chce mi się wypełniać. Dodam że tż ma taki komunistyczny nawet ze swoimi włosami od pierwszego strzyżenia
Teraz tez ma robić drzewo ale ona ma czas hihi
klaudetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując