Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cyberpunk 2077
Wątek: Cyberpunk 2077
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-07-19, 19:11   #14
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Cyberpunk 2077

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;84948926]Nie mogę się zgodzić Może nie wszystkie romanse są napisane na takim samym poziomie, szczególnie opcje dostępne tylko w ME3 i, he he, Jacob (Heavy risk, but the priiiiiiiize), ale i tak uważam, że są świetne.[/QUOTE]

Szczerze mówiąc jedyny romans który mi się tak naprawdę, naprawdę podobał to ten z Tali (no i z Garrusem, bo mam softspota )
Tylko one wydawały mi się hmm... pełne? kompletne? I tylko oni zdawali mi się w tym wszystkim być naprawdę sobą.
Miranda w romansie nagle zaczynała się zachowywać jakby miała 16 lat, Ash, Liara i Kaidan byli dla mnie nijacy (do tego stopnia, że w pierwszym przejściu lata temu romansowałam z Kaidanem bardziej z żalu od tego jego skamlenia niż z tego, że uważałam, że jest ciekawy). Do tego sytuacja w 2 gdzie jak spotykam albo Ash albo Kaidana na Horyzoncie i nawet nie mam jak im wytłumaczyć co właściwie się dzieje, a oni odchodzą z fochem kompletnie mi psuła relację z nimi na przestrzeni całości historii. Bo serio? Nie widzimy się dwa lata, słyszeli ploty że nie żyję i dopiero Cerberus mnie posklejał i walą fochem, że się nie odzywałam dwa lata. Bo hej - nie żyłam? I to przejście od "jesteś bogiem" do "zdrajca" w przeciągu dwóch zdań. Romansowanie z nimi przed i po tym zostało dla mnie kompletnie tym zepsute. A Jacob to taki miks między Kaidanem i Ash, ale i tak go polubiłam. Niestety wątek romansowy totalnie został dla mnie zepsuty w 3 kiedy znajdowałam go z nową panną i to jeszcze w ciąży. No i nie kleiło mi się to z 2.
Ale żeby nie było - to nadal seria gier które uwielbiam. I nadal jest pełna postaci które uważam za ciekawe, barwne, wielowymiarowe i które po prostu lubię. Bo do tej pory Garrus, Tali, Wrex, Mordin, Joker czy Legion sprawiają, że do tego wracam. Tylko niekoniecznie romansując
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując