Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Plan wesela
Wątek: Plan wesela
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-07-27, 09:36   #11
djdamian
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 7
Dot.: Plan wesela

Według nowej mody, która bardzo mi się podoba tort weselny coraz częściej podają do pierwszej kawy, czyli mierząc czas z za konsolety po drugim bloczku. Wtedy każdy ma ochotę na słodkie i chętnie do kawy zagryzie kawałek tortu nawet jeśli jest pokryty pancerzem z niejadalnej masy cukrowej. Udziec około 22 też się świetnie spisuje.


Jeśli chodzi o ustalanie ścisłego harmonogramu wesela to nie polecam. Efekt zwykle jest jeden czyli zestresowana para młoda tym, że nic nie idzie zgodnie z planem.



Wyobrażacie sobie swoje wesele jako piękny film, w którym w wymyślonych przez Was momentach dzieję się rzeczy idealnie zaplanowane w scenariuszu.


Problem jest w tym, że aktorzy i cała załogo niezbędna do nakręcenia filmu ma wykuty na pamięć scenariusz, wielokrotnie przećwiczone własne role i kręcą dziesiątki dubli każdej sceny aby wybrać w trakcie montażu te najlepszą.



Na weselu wpuszczamy na salę 100 niczego nie świadomych gości i dziwimy się, ze nie zachowują się jak doskonale wyszkoleni i opłacani aktorzy z naszych marzeń.


Rada dla par młodych:
1. Przygotujcie się na to, że będę mniejsze lub większe wpadki podczas zabawy i na pewno nie wszystko pójdzie idealnie (takie rzeczy tylko w ERZE)
2. Wybierzcie profesjonalistę, który poprowadzi imprezę dla was i gości z uwzględnieniem waszych oczekiwań i pomysłów, ale także z pomocą własnego doświadczenia i umiejętności.
3. Wszystko co tylko możliwe do załatwienia w trakcie wesele zlećcie załatwić świadkom są na weselu po to aby wam pomóc.
4. Zorganizujcie imprezę dla gości nie dla siebie. Dzięki temu dużo lepiej będziecie się na niej bawić. Wiem, że brzmi to dziwnie ale jest w tym logika. Prowadziłem wesela gdzie niestety po godzinie od rozpoczęcia podchodziłem do młodej pary i oświadczałem, że ich plan nie wypalił i dalej zabawę poprowadzę po swojemu. Bardzo zależy mi udanym weselnym przyjęciu na którym wszyscy goście dobrze się bawią, a nie na zadowoleniu tylko Pary Młodej, która np. przyjechała z Anglii i próbuje w Polsce zrobić tzw. english wedding.

5. W trakcie przyjęcia nie opuszczajcie gości. Żadnych wyjazdów na plener choćby fotograf wam obiecywał, że to tylko godzinka (zawsze trwa to minimum 2 godziny) podczas których nie ma was na najważniejszej imprezie waszego życie. Cieszy się tylko fotograf, który nie musi drugi raz się z wami spotykać i robić wam zdjęć w plenerze.

6. Więcej porad:
https://www.imprezja.pl/blog/
djdamian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując