Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-08-03, 09:16   #2372
sarunia 1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 279
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez druumla Pokaż wiadomość
Kicia
O ile pamiętam, miała dietę bezglutenową i bez laktozową, albo nawet calkiem bezmleczną.
Ja teraz jestem od tygodnia na bezglutenowej i bezmlecznej - juz po dwoch dniach dostrzegłam wyrazną redukcję ciezkiego, slodkawego zaduchu przypominajacego niemyte nogi, ktory otaczał mnie ciągle cięzka chmurą i dlugo utrzymywał się w pomieszczeniu po moim wyjsviu.
Ale moim ogromnym utrapieniem od wielu lat był inny zapach - pojawiajacy się znienacka intensywny zapach przypominajacy gnojowkę, ktory w przeciwienstwie do tamtego był lotny, blysjawicznie się pojawiał i blyskaeicznie potrafil wypelnic duze pomieszczenie, po czym znikał rownie szybko, by w nieoczekiwanym momencie dac o sobie znac. I niestety wplywu diety na TEN rodzaj zapachu nie widzę.
Drumla,ja mam identycznie.
Chociaż ostatnio,nie powodowałam zaduchu w pomieszczeniach i cieszyłam się bardzo,że nareszcie coś się poprawiło ale niestety nie na długo, znów ciężko że mną wytrzymać ,dodatkowo jak sprzątam w domu to podłogi strasznie śmierdzą a jak sprzątam moja siostra tym samym mopem ,płynem itp to pomieszczenia pachną. Ja już mam dość tego wszystkiego,nie da się tego ogarnąć.
sarunia 1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując