Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mnóstwo wszystkiego - wątek po nowemu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-09, 18:48   #1
allie
Zakorzenienie
 
Avatar allie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 3 374
Przekupka: 60 pkt / 100% pozyt.
GG do allie

Mnóstwo wszystkiego - wątek po nowemu


WITAM!

To mój nowy wątek, który będę na bieżąco uzupełniać i aktualizować. Mam w mej ofercie zamianowej najróżniejsze kosmetyki, ale wszystkie bez wyjątku są w bardzo dobrym stanie, zadbane i w niezniszczonych opakowaniach. Takie również spodziewam się otrzymać w ramach wymiany.

Niestety, jak zwykle będę twarda w negocjacjach, bo jak nietrudno zauważyć, tonę pod stosami kosmetyków i obiecałam sobie, że będę się wymieniać tylko na rzeczy naprawdę potrzebne. Ich lista znajduje się na końcu posta – lista zapewne tak jak wątek będzie ulegać zmianom. Gdyby ktoś miał coś, na czym bardzo mi zależy, jestem też skłonna oddać coś spoza wątku – będę szperać. Na propozycje odpowiadam wieczorami, ponadto dość często wyjeżdżam; proszę więc o cierpliwość. Może się zdarzyć, że na zdjęciu nie będzie kosmetyku z listy – mogę jednak zrobić dodatkowe i wkleić na życzenie zainteresowanej osoby. Na wpisy typu "Odpisz u mnie" nie reaguję. Zapraszam


ZAPACHY

Van Cleef & Arpels, First, Premiere Bouquet, (tegoroczna wariacja na temat klasycznych First), z 30 ml ubyło max. 5-7 ml

Clinique, Simply, nawilżająca mgiełka do ciała, 50 ml, nowa, nieużywana

Isabella Rosselini, EDT My Manifesto, zużycie widać na zdjęciu


PODKŁADY, PUDRY I RÓŻE

Max Factor, podkład Lasting Performance, odcień pastel beige, zużycie 5%

Glo Minerals, Shimmer brick, odcień Gleam - poczwórny prasowany rozświetlacz. Mam z wymiany ze Sleepy. Jest śliczny, ale ja jednak nie mogę używac rozświetlaczy (albo raczej nie umiem ich użyć z pożytkiem dla urody).

Dior, róż DiorBlush, kolor 919 Rose Tahiti, ubytek 1% pewnie. Mam kartonik, welurowe etui.

ArtDeco, Bronzing Compact Powder, dwukolorowy bronzer bez drobinek, SPF 12, w puderniczce, którą można uzupełniać zapasowymi wkładami, daje bardzo fajny i naturalny efekt, szczególnie dobrze nadaje się dla janych karnacji; zużycie sięga max. 5 %, mam kartonik.

Clinique, podkład Superfit, kolor nr 5 neutral, ok. 1/3 z opakowania

Clinique, krem koloryzujący Moisture Sheer Tint, kolor neutral, NFIS, 7 ml; raz minimalnie wypróbowany na policzku

Hauschka, puder jedwabny, mam odsypkę. Na życzenie mogę wkleić zdjęcie.

Dax Cosmetics, baza wygładzajaca pod makijaż, zużycie sięga 15%


MAKIJAŻ

Sephora, błyszczyk Ultra shine lip gloss nr 07 (jasna wiśnia z drobinkami), ten kolor był mi potrzebny jednorazowo na pewną okazję, teraz leży i czeka na nową właścicielkę

Isadora, tusz build-up extra volume mascara, w kolorze jasnochabrowym; raz użyty, świeżutki i mokry. Piękny, ale źle dobrałam kolor do swej tęczówki.

Clinique, potrójne cienie do powiek, wersja GWP, kolory widać na zdjęciu; każdy muśnięty po 2-3 razy.

H&M, sypki cień do powiek, złoty beż, raz użyty,

H&M, błyszczyk do ust, kolor w opakowaniu wygląda na bardzo intensywny, na ustach daje jedynie jasnoróżową poświatę, pachnie melonem; 2 razy użyty

Clinique, pomadka Long Last, kolor Bamboo Pink, wersja GWP, ale wymiarem równa się zwykłej, 2 razy wypróbowana

Inglot, potrójna mapka cieni w trzech odcieniach niebieskości/granatu, ledwie muśnięte

Maybelline, Hydra Extreme, perłowa pomadka w kolorze jasnego różu, 5% zużycia

Maybelline, Watershine, różowa pomadka, prawie nieużywana


PIELĘGNACJA – TWARZ

Dermika, Meritum, Żel do mycia twarzy dla cery wrażliwej, bez SLS; zostało 70% z 200 ml.

Tołpa, Rosacal, żel micelarny do cery naczynkowej. Tuba 150 ml. 1 raz użyty.

Iwostin, Krem odżywczy z witaminami C i E, na noc. Tuba 75 ml. Raz użyty.

Klorane, filtr Enfant 50+, użyłam ze trzy razy, a potem trafiłam na filtr dla mnie idealny, więc ten odstawiłam mimo że jest bardzo dobry. Z 75 ml ubyło może 5-8 ml.

Dermika, Rosarium, krem na noc z lekką stymulacją fitoestrogenową, zużyty w 10%; używany szpatułką, którą mogę wyparzyć i dołączyć do kremu wraz z kartonikiem.

Clarena, Algaplast Calming Mask, profesjonalna algowa maska do cery wrażliwej, nowa, nieużywana; opakowanie zawiera 500ml proszku do przygotowania maski => rezerwacja

Dr. Irena Eris, Young & Unique, silnie matujący żel-krem, 15 ml, nowy, zafoliowany

Vichy, głęboko nawilżający krem Thermal Fix 2, zużyłam 5, max 10%

Dax Cosmetics, krem przeciwzmarszczkowy z mikro-perłami matującymi, zużycie 5%

Eris, Lirene, maseczka oczyszczająca i ściągająca pory, z ubytkiem rzędu 2%

St.Yves, Morelowy krem oczyszczający, zostało jakieś 70%


PIELĘGNACJA - CIAŁO:

Gilette Satin Care, żel-pianka do golenia, wersja Floral Passion, w sprayu, 75 ml, jednokrotnie psiknięta

Dax Cosmetics, Perfecta Slim Body, serum na rozstępy, raz wypróbowane na uda i brzuch

Eveline, Slim Extreme 3D, Serum na rozstępy, zostało 80-85%

Eveline, Slim Extreme 3D, Spa! Balsam delikatnie brązujący z kompleksem ujędrniającym; nowy, nieużywany

Idea 25, Różowa Satyna, Płynny talk pielęgnacyjny z ecodermine; użyty raz

Reutter, Super Deo, dezodorant w przezroczystym sztyfcie, nieużywany

Garnier, mleczko do ciała „Skóra muśnięta słońcem”, jest ok. 50% opakowania


WŁOSY:

Taft, Straight & Glossy, lakier do włosów: zużyłam 1/4 opakowania, podobał mi się bo rzeczywiście nabłyszcza i chroni przed puszeniem, ale odkąd znów mam krótką i nastroszoną fryzurę, nie nadaje się dla mnie.

Dermedic, Capilarte, tonik przeciw wypadaniu włosów, zostało 80 ml ze 100.

Schwarzkopf, Got2Be, Moulding gum, guma modelująca, do wykańczania fryzury, zużyłam 10% z puszki.

Pantene Pro-V, Restoratives, maska nawilżająca Pełna Kontrola, ubytek równy jednemu użyciu na krótkie włosy

John Frieda, Brilliant Brunette, Shine Release Volumizing Shampoo, szampon dla brunetek/szatynek, zwiększający objętość włosów, zużycie 10% z 250 ml

Gliss Kur, odżywka dwufazowa do włosów w spray’u, użyta pięć razy

Elseve, Regenium, Odżywka przywracająca gęstość włosom, zostało ok. 85% z 200 ml

Dove, Szampon orzeźwiający, nieużywany


PAZNOKCIE

Sally Hansen, Double Duty, preparat podkładowo-nawierzchniowy, czyli na lub/i pod lakier, zużycie niecałe 10%

Inglot, odżywka do paznokci Silk Wrap, użyta raz na wszystkie paznokcie

oraz lakiery widoczne na zdjęciu J


Ponadto:

Pasta do zębów z płynem do płukania 2 w 1, Blend a Med 3D white, Arctic freshness, 130 g, raz użyta


SZUKAM:
Dobrego korektora pod oczy i/lub takiego neutralizującego zaczerwienienia
Tuszu do rzęs w kolorze śliwki
Pielęgnacji aptecznej do cery mieszanej, naczynkowej
Maseczki aromatycznej Nuxe (tej z glinką)
Paletek Inglot do komponowanie własnych zestawów cieni
Peelingów do ciała – różnych i dużo (bardzo chętnie Mineral Care lub Goemar)
Peelingów do stóp – każda ilość
Kremu do pielęgnacji biustu
Wody termalnej LRP
Bibułek matujących (oprócz Dermiki) – każda ilość
Pędzli do makijażu
Gadżetów do kąpieli (płyny, sole, olejki itp.)
Żeli po prysznic (tu mam swoje wyraźne sympatie i antypatie)
... i pewnie czegoś, o czym chwilowo nie pamiętam.

NIE SZUKAM:

Ciuchów, biżuterii, kosmetyków dla młodych dziewczyn.

Zapraszam!

WYMENIONE:
L'Oreal, True Match, puder-podkład mineralny, odcień N3, jedynie odbezpieczony i ze dwa razy sprawdzony na policzku. Chętnie wymienię na jaśniejszy odcień lub inny puder mineralny.
Sephora, Colorful mono, pojedynczy cień w kolorze waniliowo-beżowym, => tomama
Estee Lauder, Bronze Goddes, matujący puder brązujący => sleepy
Laboratorium Ava, serum pod oczy przeciw opuchnięciom, zużycie 2%
John Frieda[/B], Brilliant Brunette, Light Reflecting Moisturizing Conditioner, odżywka dla brunetek/szatynek, nawilżająca, zużycie max. 10% z 250 ml,
Iwostin, Solecrin, emulsja ochronna SPF 40; => ananke_2
Tołpa, Hydrativ, Żel-krem do demakijażu, można zmywać wodą lub ścierać jak mleczko, tuba 150 ml; nowy, nieużywany, Clinique, róż „maczek”, odcień 03 Almond Blossom, => biała małpeczka,
Revlon, Colorstay poczwórne cienie prasowane, zestaw w kolorze Berry Glamorous, Isadora, raz użyty błyszczyk, kolor Reflecting White (bezbarwny z mnóstwem migoczących drobinek) => buzichocho
L'Oreal, błyszczyk Glam Shine, kolor 05 mercury crystal, użyty dwa razy;
Tołpa, Rosacal, krem na dzień do cery naczynkowej. SPF 10, wersja dla cery suchej ; AA, seria Cera naczynkowa, Krem regenerujący na noc, zostało 80% z 50 ml => kaczina
__________________
Szukam korka do Theoremy 100ml

Edytowane przez allie
Czas edycji: 2008-12-11 o 19:37
allie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując