Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Vademecum antykoncepcji! cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-08-08, 06:13   #218
motylekana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5
brak okresu podczas 7dniowej przerwy

Cześć Kobietki!
Piszę do Was z pewnym kłopotem.. Postaram się opisać wszystko co najważniejsze. A! I jeśli pomyliłam wątki proszę o przeniesienie tematu
Zacznę od tego, że mam pcos i wariacje hormonalne(w tamtym roku brałam anty ale przestałam, więc okresu nie miałam przez jakieś 4-5msc.)-zresztą zawsze tak jest, że kiedy przestanę brać anty okresu nie ma. Lekarz o tym wie, miało być tak, że dostanę(teraz) krwawienia od razu zaczynam anty(ponieważ w moim wypadku trzeba-problemy hormonalne+pcos+no i brak miesiączki).
Jednak do tej pory jej nie było.. aż do czasu... mojego pierwszego razu-choć nie wiem czy to była miesiączka. Podobno się krwawi podczas pierwszego stosunku-ja podczas niego nie krwawiłam, przyznam się w ten dzień zrobiliśmy to 3 razy i potem na wieczór zaczęłam krwawić tak jak podczas miesiączki i utrzymywało się to przez 3dni(do tego ból brzucha etc.-to był mój pierwszy raz). Więc jak tylko zobaczyłam krwawienie zaczęłam brać anty.. tylko do tej pory nie wiem czy to była miesiączka czy może krwawienie przez błonę dziewiczą etc. Przez parę dni anty brałam o godz.8.30 potem za parę dni przesunęłam sobie je na 10.00 więc dużej różnicy czasu nie było(anty cały czas przyjmowałam co do minuty jeśli to ważne).
I teraz przechodzimy do sedna-wiadomo zaczęłam współżyć, więc to robiłam ale! cały czas w prezerwatywie.. czasami było bez ale mój partner nie ''zostawał'' tam.
Problem jest taki, że mam 7dniową przerwę, przy której powinnam mieć to krwawienie.. a go.. nie ma.. dziś jest środa(3dzień bez leków).Więc choć ta ciąża gdzieś daleko mi świta w głowie to moim zdaniem ciąży nie ma.
Do tego od wczoraj dostałam (chyba)zapalenia pęcherza, być może przez odbyte stosunki. Biorę leki, dziś już mniej boli podczas oddawania siku. Od wczoraj zauważyłam tylko, że leci mi więcej śluzu.. być może coś się szykuje(miesiączka).
I teraz moje pytanie:
1. Czy jeśli wcześniej miesiączki nie było no i ogółem mam problemy z nieregularnymi miesiączkami(a raczej bym powiedziała ich brak) to może wystąpić tak, że tej miesiączki teraz po prostu nie będzie?
2. Czy tak może się stać, że nie dostanę tej miesiączki?
Dziękuje Wam bardzo z góry za cenne odpowiedzi
motylekana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując