Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy lipcowe 2018 cz. VI - Porodówka :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-08-09, 14:52   #2956
Camelitos
Wtajemniczenie
 
Avatar Camelitos
 
Zarejestrowany: 2017-11
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 2 467
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. VI - Porodówka :)

Cytat:
Napisane przez folinka Pokaż wiadomość
Świetny! Przejrzałam pobieżnie, ale chyba już czytałam kiedyś. Fajny fragment o smoczku. Moje najbardziej kolkowe dziecię dostało właśnie smoka w wieku 5 tyg z powodu próbowania każdego sposobu, który by mu ulżył.
Zresztą mataję i hafiję wielbię bezwarunkowo



To położna z tych podcinających skrzydła A zapytała chociaż ile pieluch dziecko moczy?
Proszę, przeczytaj to
https://mataja.pl/2016/07/10-trosk-m...woja-laktacje/
Jeśli faktycznie mała się nie najada, bo może smoczek zaburzył ssanie czy coś takiego, to trzeba to sprawdzić wagą, ilością pieluch, karmień, itd, a nie rzucaniem tekstu "dużo płacze, to się nie najada".
Jak chcesz, to pytaj, to jeszcze mogę trochę rad podsunąć!
Folinko.. Smoczka nie używam w ogóle.. Czytałam o tych wskaźnikach i generalnie wszystko co tam jest napisane moja mała robi.. Kupki i mocz wtakich ilościach.. Ilość karmien tak samo.. Ale po karmieniach niekiedy bywa niespokojna.. I często wkłada ręce do buzi jakby sugerował zejwst głodna

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
Camelitos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując