2008-08-11, 14:41
|
#125
|
Zakorzenienie
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 905
|
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III
Cytat:
Napisane przez mary_alice_young
dzięki 
mam nadzieję że w moim przypadku będzie tak samo jak u Ciebie
edit. olilina no ja sie nie spodziewałam ze będzie miło ale powaznie ja sie tam czulam jak smiec :/
no ale trudno mam nadzieje ze juz go nigdy w zyciu nie spotkam 
|
ja czułam się jak osoba ograniczona, która w ogóle nie myśli, takie mi komantarze prawił ale w ogóle się nimi nie przejmowałam, może dlatego, że w pracy też miałam do czynienia z różnymi ludźmi i po prostu się uodporniłam.
Jak następnym razem trafi Ci się taki cham to staraj się jednym uchem wpuszczać to co mówi, drugim wypuszczać. Następnym razem musi być lepiej
Cytat:
Napisane przez annasuwalska
olilina, serdecznie gratuluję zdanego egzaminu. Jak miło przeczytać relację, z której wynika ,że egzaminator potrafi być ludzki i rozumie,że stres przyczynia się do drobnych błędów, które nam się przydarzają. Oby tylko tacy nas egzaminowali  .
mary_alice_young, nie martw się  . Nie dziś, to następnym razem. W końcu musi sie udać. Szkoda tylko,że terminy są tak odległe.
Zdecydowałam,że jutro jadę do Gdańska i zapisuję się na 3 egzamin. Przemyślałam wszystkie za i przeciw i doszłam do wniosku,że nigdy bym sobie nie wybaczyła, gdybym teraz to wszystko rzuciła. Dzwoniłam dziś do PORD-u (bo my mamy pomorski ośrodek a nie wojewódzki- nie wiem dlaczego) i dowiedziałam się,że jeśli jutro się zapiszę, to będę miała termin prawdopodobnie na 12 września.
Do odważnych świat należy (mam nadzieję)
|
dziękuję Aniu Fajnie, że zdecydowałas się na kolejny egzamin, bo później pewnie miałabys do siebie pretensje, że zrezygnowałaś. Najważniejsze to chcieć i udowodnić sobie ( i egzaminatorowi ) że umiesz jeździć
|
|
|