Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-08-20, 15:34   #1553
Agata_j
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 105
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Podobnie jak Spectral DNC Polaris 07 bazuje na minoksidylu a dodatkowo zawiera wypełniacze, których wartość lecznicza nie jest poparta żadnymi opublikowanymi i wiarygodnymi badaniami. Jednym słowem wszystkie działają dokładnie tak samo i żadne "oceny" zachwyconych użytkowników na stronach sklepów dystrybuujących te specyfiki nie przekonają mnie, że działają lepiej lub mają mniej skutków ubocznych niż Loxon czy inne dostępne w aptece. Dodatkowo na anglojęzycznych forach nie znalazłam opinii uzasadniających wydatkowanie 4 czy 5 razy więcej na specyfiki, których tak naprawdę jedyną substancją czynną jest minoksydyl. Z tego co wyczytałam jeśli na kogoś działa minoksydyl to dokładnie tak samo zadziała Spectral lub Polaris, jeśli nie działa to pozostałe preparaty również. Ponieważ jak większość z nas na tym forum jestem skazana na leczenie dożywotnie nie będę wydawać grubej kasy na to co mam dostępne za 40 zł miesięcznie w każdej aptece.

Edytowane przez Agata_j
Czas edycji: 2018-08-20 o 15:35
Agata_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując