Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-08-22, 12:40   #3975
dziunkowa
Zakorzenienie
 
Avatar dziunkowa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7 746
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez violino Pokaż wiadomość
Ładnie Ja dychę po prostym terenie miałam w takim czasie (coś około, nie pamiętam już dokładnie, to dawno było ).

Kupiłam buty. Nie takie, jak planowałam, bo z tych takich typowych adidasów, mocno obudowanych, jak mi się coś podobało, to się okazywało, że jest ze stabilizacją dla stopy z pronacją lub supinacją, a ja raczej mam stopę neutralną
Znalazłam w końcu dwie pary takich jakby lżejszych butów, ale nie mogłam się znowu zdecydować. Więc wzięłam obie I jeszcze było mi głupio, że tak się szarpnęłam, więc powiedziałam niemężowi, żeby sobie coś też wybrał, ja stawiam - więc koszyk podwoił finansową objętość


Takie sobie kupiłam

Asics Gel-Xalion 3

Asics 33 DFA 2

Mam nadzieję, że lepiej się sprawdzą niż moje dotychczasowe i że nie będę żałowała, że nie kupiłam takich typowych jak te: https://www.sportsshoes.com/product/...running-shoes/ - czytałam opinie o tych różnych modelach, na moje potrzeby te co kupiłam powinny być spoko, ale jakoś te ostatnie na oko wyglądają na bardziej amortyzujące, może to tylko wrażenie.
Na płaskim liczę na 1 h i 15 min. Ostatnio sobie uświadomiłam ze tylko raz w życiu biegałam po płaskim.

Buty bardzo ładne, oby służyły.
Tez musze jakieś kupić, bo niedługo jesień, chlapaciura, błoto i mi mogą jedne nie nadążyć ze schnięciem.
dziunkowa jest offline Zgłoś do moderatora