Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odchudzanie. Razem raźniej!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-08-27, 09:54   #444
kingaa2407
Wtajemniczenie
 
Avatar kingaa2407
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 2 322
Dot.: Odchudzanie. Razem raźniej!

Cytat:
Napisane przez Stylinska Pokaż wiadomość
Hej chciałabym dołączyć

Zaczynałam już odchudzanie milion razy, ale teraz czuje, że to jest ten czas i że mi się uda.

Mój cel to zrzucić 15 kilogramów czyli wrócić do wagi z przed mojego obżarstwa i wiecznego jedzenia na mieście przez które tak przytyłam.

Jak na razie głównie skupiam się na diecie, staram się nie przekraczać 1500 kalorii oraz robić 12 godzinna przerwę od jedzenia nocna, żeby organizm miał czas na trawienie. Na zasadzie ostatni posiłek o 19 i potem śniadanie o 7.

Jeśli chodzi o ćwiczenia póki co próbuje jogi, za dużo ona nie spala, więc myślę o karnecie na siłownie. Okaże się.
Cytat:
Napisane przez Stylinska Pokaż wiadomość
Też rozważałam dietę Dąbrowskiej, ale po przeczytaniu paru artykułów oraz relacji jednej vlogerki która to przeszła uznałam, że to nie jest dobry pomysł.
Hej hej!

Widzę, że jest nas coraz to więcej, super!

Ja mam do schudnięcia 17, w porywach do 22 kg jeszcze, także razem sobie tu troszkę zostaniemy na tym wątku A oprócz tego też u mnie to jest przez obżarstwo i jedzenie na mieście więc doskonale to rozumiem... No ale zobaczysz, że jak już Ci się wkręci dieta to odechce się aż tyle wychodzić

a co do Dąbrowskiej - moim zdaniem powinno się to tylko stosować jako leczenie, detoks. Na pewno nie jako dietę odchudzającą, bo na samych warzywach i owocach jak się dociągnie do 500 kcal to jest już naprawdę dobrze. A jesli po tym mialoby się rzucic z powrotem na normalne jedzeniee to to się mija z celem.

Cytat:
Napisane przez caineal Pokaż wiadomość
hej Stylinska razem raźniej! Karnet na siłownie fajna sprawaz reguły dużo opcji.
Ja mam dostęp tylko do takiej małomiasteczkowej - dużo ludzi i do niektórych sprzętów nie sposób się dopchać, więc ćwiczę kreatywność w zastępowaniu jednych ćwiczeń innymi. A i tak sporo daje.

ja dziś na śniadanie jogurt grecki z pasiflorami i brzoskwinią ufo

potem się zobaczy co dalej
dobrego poniedziałku!
Brzoskwinią ufo? tak to się nazywa?


U mnie tradyjnie jajecznica na śniadanie, na II śniadanie będzie jogurt z sosem karmelowym z kfd i migdały, na III () śniadanie białko.
Zaraz po pracy idę na squasha, więc jak obiad zjem koło 19 to będzie dobrze..

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Martiszea Pokaż wiadomość
Ja walcze już od tygodnia na diecie be diet od Chodaka. Ciekawe jakie będą efekty wczesniej byłam na dąbrowskiej ale nie dałam rady
Bediet jest ogólnie bardzo dobra, jeśli chodzi o smak i o dopasowanie diety pod siebie. Ilośc posiłków, jak często mają się powtarzać.. Fajna sprawa
__________________
"Nie oczekuj od dnia tego, co mogą dać jedynie lata.
Ale nie zapominaj, że lata składają się z wielu dni, dlatego nie zmarnuj ani jednego dnia."


Zrzucamy kilogramy...
Dążymy do 60 kg.
kingaa2407 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując