Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Terminacja ciąży cz.3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-08-30, 14:15   #960
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

Cytat:
Napisane przez starszak75 Pokaż wiadomość
Coś namieszalem

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

Witam wszystkie Panie, przykro mi że tyle osób doszło. Dawno tu nie pisałem, ale czasem obserwuję.
Smutna to że lekarz pobrał serce Twojego dziecka to nie po to żeby robić jakieś problemy albo robić badania dla kariery.
To jest lekarz, który dba o swoich pacjentów, nie tylko o tych który odeszli, ale o tych którym jeszcze będzie mógł pomóc. Lekarze muszą się uczyć, niestety w przypadkach rzadkich chorób uczą się poprzez badania ciał pacjentów którzy odeszli.
Może kiedyś dzięki takim badaniom takie wady będą uleczalne. I nikt nie będzie musiał podejmować takich decyzji jakie podjęliśmy.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

Witam wszystkie Panie, przykro mi że tyle osób doszło. Dawno tu nie pisałem, ale czasem obserwuję.
Smutna to że lekarz pobrał serce Twojego dziecka to nie po to żeby robić jakieś problemy albo robić badania dla kariery.
To jest lekarz, który dba o swoich pacjentów, nie tylko o tych który odeszli, ale o tych którym jeszcze będzie mógł pomóc. Lekarze muszą się uczyć, niestety w przypadkach rzadkich chorób uczą się poprzez badania ciał pacjentów którzy odeszli.
Może kiedyś dzięki takim badaniom takie wady będą uleczalne. I nikt nie będzie musiał podejmować takich decyzji jakie podjęliśmy.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Starszak [emoji8] co słychać ? co u Was ?

(*) Amelka 02.03.2017
Czekamy Synku na Ciebie [emoji173]
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora