Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co zrobić by wyglądać doroślej????
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-13, 13:20   #29
kakka
Raczkowanie
 
Avatar kakka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 58
Dot.: Co zrobić by wyglądać doroślej????

Cytat:
Napisane przez patiz Pokaż wiadomość
Problem jest z przytyciem - czegokolwiek bym nie zjadła i niezależnie od tego w jakich ilościach to nie moge przytyć!!! w wakacje jeszcze schudłam bo przez 2 tyg nad morzem szalałam w wodzie. !

taki wiek kochanienka. nie probuj na sile przytyc bo teraz jestes w takim wieku ze rosniesz i to jest normalne ze narazie tluszczyk sie nie bedzie bardzo odkladal (no chyba ze zaczniesz jesc tylko McDonalda czy inne takie smakolyki) szczegolnie ze piszesz ze jestes aktywna fizycznie. jeszcze zdarzysz przytyc. ja w twoim wieku bylam bardzo chuda a pozniej z wiekiem zaczelo sie .... teraz musze sie kontrolowac ;/ chcialabym zeby wrocily te czasy kiedy moglam jesc wszystko w kazdej ilosci


Cytat:
Napisane przez patiz Pokaż wiadomość
Nie mam jak się bawić bo gdziekolwiek mnie zabiorą moje przyjaciółki ich znajomi od razu pytają: co to za dziecko?!
nie no tym to sie naprawde nie przejmuj!!!! mlody wyglad nie jest powodem do jakichs kompleksow. to jakich twoje przyjaciolki maja znajomych?? no chyba jak w twoim wieku to ci znajomi maja nie cos tak z glowami. jesli starszych to nawet jakbys sie zrobila na ryczaca czterdzieche to dla nich zawsze bedziesz dzieckiem.

ja sie ciesze ze mlodo wygladam wczraj mialam niezla ucieche jak mi koles w busie sprzedal bilet ulgowy nawet mnie nie pytajac o zdanie dzieki temu zaoszczedzilam 6 zl !!!! zobacz jaki plus


pogadaj z przyjaciolkami wybierzcie sie razem na zakupy i niech ci pomoga wybrac jakies ciuszki
kakka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując