Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy sierpniowe 2018 cz. IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-09-13, 23:32   #4562
Dalianna2311
Raczkowanie
 
Avatar Dalianna2311
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 461
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez szaruskowa Pokaż wiadomość
U nas dzisiaj taka scena ze masakra.. mała dosłownie wydzierała się na całe gardło.. miała dziś bardzo dużo aktywności bo wybudzały ja kupy i czkawki. Oczy jej się same zamykają ale nie umie spać bo boli ja brzuszek. Dodatkowo byliśmy u mojej mamy na chwilę i na spacerze. 1.5h płaczu i 15 minut dosłownie wydzierania prężenia i wierzgania..jak już wypłakała to napięcie to przy kolejnym przystawieniu do piersi padła ... ciezko patrzec na dziecko w twkim stanie.
Współczuję [emoji26]
Mi też ma problemy brzuszkowe. Koncertuje wtedy na całe osiedle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:32 ---------- Poprzedni post napisano o 23:31 ----------

Cytat:
Napisane przez szaruskowa Pokaż wiadomość
my podajemy delicol- enzym trawiący laktoze i biogaie na uzupełnienie flory bakteryjnej ale mała i tak czesto sie meczy. położna powiedziała, że jakby było źle to podawać esputicon. jest bardziej skoncentrowany niż espumisan.
dodam, że dziś zaczyna 4. tydzień i robi z 6 kup na dobe więc przy popłakiwaniu i sapaniu i jęczeniu przy kupie daje nam to z 1-2h dodatkowej jazdy, a ją wybudza ze snu i mamy znowu usypianie przed sobą
Kupiłam ten delicol. Ciekawe czy pomoże i na ile starczy. Czytałam o nim dobre opinie w necie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Żeby coś się zdarzyło, żeby mogło się zdarzyć - trzeba MARZYĆ!
Dalianna2311 jest offline Zgłoś do moderatora