Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Żony 2016 część 9
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-09-20, 12:47   #877
xXBlankaXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXBlankaXx
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 14 694
Dot.: Żony 2016 część 9

Cytat:
Napisane przez pannamima Pokaż wiadomość
Mój pies za to ugryzł dziś babkę która przesadziła rękę przez ogrodzenie chcąc do nas wejść mimo ze było dodatkowe zamknięcie. Z jednej strony jestem zła na nią z drugiej na psa. Wobec nas jest potulny a jak tylko ktoś obcy pojawi się na horyzoncie jest w amoku i musimy go zamykać do zagrody ;(. Myślę już o behawioryście, ale czy to coś teraz da jak pies ma 3 lata...

Izka, uparta Pola

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój Baster ostatnio też ugryzł daleka sąsiadke.. Ta durna baba widząc mojego psa który był na smyczy podeszła i bez pytania chciała go pogłaskać.. Chcąc to zrobić zamachnela się ręką nad nim... A on jest po przejściach i na ten gest się broni, bo myśli, że chce go. Uderzyć... Pies szczepiony, na smyczy... A jej mąż zrobił aferę jakby ja pogryzlo bez powodu i biegał luzem. M. Pojechał z nią na pogotowie dostała maść zastrzyki na miejscu. Szpital głosił to do. Sanepidu z sanepidu pismo, że musimy z psem co 5 dni przez 20dni chodzić do weta na obserwacje czy nie jest wściekły mimo szczepienia... Bezsens.
No i sąsiad rozpowiedzial wszystkim ze mamy agresywnego psa. A to ona była sobie winna. Masakra.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xXBlankaXx jest offline Zgłoś do moderatora