Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie styczniowe 2019
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-09-20, 13:38   #4793
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: Mamusie styczniowe 2019

Cytat:
Napisane przez paulinunia Pokaż wiadomość
Rubbim bardzo ładny rożek [emoji846] jest usztywniony ?




Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

Ja mam nadzieję że z tymi 14 stopniami nie przyjdzie szara jesień [emoji849][emoji849]

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

Przypomnij mi na jaki się zdecydowaliscie.


Oglądałam właśnie foteliki i spodobał mi się cybex cloud q za to że jest rozkładany ale trochę drogi i nie wiem [emoji58]

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
Wózek Joolz Day 2, fotelik Cybex Aton 5.
Śpiworek mam z La Millou.

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość
chyba czytają wizaż, bo nie zdążyłam zadzwonić a sama miałam telefon, że meble są na sklepie i kiedy mi pasuje, żeby przywieźli
niestety jutro po południu już nie dało rady, a tak tż by przez weekend złożył, no ale w poniedziałek do południa będą także we wtorek przed pracą złoży, a ja po południu będę mogła w końcu to wszystko poukładać



niestety tak ale od soboty ma być ochłodzenie, a ja jestem przeszczęśliwa, bo uwielbiam ten jesienno-zimowy klimat, kocyk, gorąca herbata, świeczki, piernikowy wosk w kominku i nawet deszcz mi wtedy nie przeszkadza
jak idzie jesień to ja w końcu czuję, że żyję
Też uwielbiam ten klimat
paprif jest offline Zgłoś do moderatora