Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-09-25, 20:15   #22
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY III

Cytat:
Napisane przez pszczolka6 Pokaż wiadomość
dziewczyny zastanawia mnie co bardziej się opłaca pod względem ekonomicznym ale i nie tylko. kupujecie jedne porządne jeansy raz na jakiś czas czy co chwila jakieś tanie, szybko się przecierające itd?
ja stawiam na jakość.
Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Co począć z takim płaszczykiem przejściowym?
Sam płaszczyk mi się podoba, jest lekki, wełniany, nie muszę skracać rękawów, co jest u mnie rzadkością.
Ten kolor jest jednak trudny, nie do końca mój, bo spodziewałam się czegoś bardziej zgaszonego. Nie służą mi też kontrasty, a o tej porze roku przestawiam się już na zgaszone brązy, szarości, granaty. Nie mam pojęcia z jakimi innymi kolorami można go zestawić jesienią czy może lepiej sobie dać z nim spokój.
mi się ten płaszczyk nie podoba, ale ja jestem fanką klasyki typu trencz. klapy są za ostre, ale przede wszystkim kolor - koło granatu i czerni będzie wyglądał jak zielona żaba. koło zgaszonych brązów czy niebieskiego (jak na zdjęciu) robi się efekt smutnej starszej pani od polskiego.
Cytat:
Napisane przez Inteligentnie Pokaż wiadomość
Hej co sądzicie o takich kozakach? Bo wpadły mi w oko i bardzo zastanawiam się nad zakupem: https://www.deichmann.com/PL/pl/shop...sitionInList=1
czerwony poliuretan za kolano na 10cm szpilce... pachnie najstarszym zawodem świata. trudno będzie osiągnąć inny efekt.
Cytat:
Napisane przez elthildotte Pokaż wiadomość
Wszystkim zebranym tutaj osobom dziękuję bardzo za opinię Teraz już wiem, że chyba w żadnej z nich nie pójdę na randkę. A myślicie, że ta się nadaje: http://www.divacatwalk.com/new-in-c1...gle-dress-p761?[COLOR="Silver"]
a co to ma być za randka i ile masz lat/jak się nosisz? bo to kolejna sukienka rodem z bankieciku u ambasadora... jeśli jesteś młodą osobą - weź sobie pozwól na nieco luzu, to bardziej seksowne niż udawanie eleganckiej mamuśki. jeśli jesteś dojrzałą babką, to nie rób z siebie żony ze stepford, to też nie ta okazja. cokolwiek w klimacie małej czarnej będzie o niebo bardziej efektowe (choć niekoniecznie w czerni)
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując