Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cyberpunk 2077
Wątek: Cyberpunk 2077
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-10-18, 16:27   #30
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Cyberpunk 2077

Cytat:
Napisane przez OldWorldBlues Pokaż wiadomość
Spróbuj, najlepsze elementy Mass Effect to właśnie fabuła, dialogi i świat przedstawiony. W teorii jest to gra idealna dla Ciebie.
I koniecznie zacznij od pierwszej części (moim zdaniem najlepsza), bo cała trylogia to tak naprawdę jedna historia w trzech częściach.

Przynajmniej część lubię ; eksplorowanie Skyrim to poezja. Niemniej dla mnie cały efekt skutecznie psują fabuła i beznadziejnie napisane dialogi. Drewniany system walki również nie pomaga.

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------


Polecasz dwójkę Pillarsów?
Teraz już tak. Niestety ja grałam zaraz po jej wyjściu i był to niesamowity bugfest. Do tego stopnia, że za pierwszym podejściem nie mogłam ukończyć gry.
Ale po patchach, kiedy gra nabrała płynności, to gra się przyjemnie.
Klimat jest bardzo na plus, bo nie jest to typowe europejskie pseudośredniowieczne otoczenie. To bardziej wyspy karaibskie. Do tego rzeczy dzieją się na wyspach, więc pływanie, eksplorowanie i napadanie innych statków rzeczywiście dużo do zmiany klimatu dodają. I rzeczywiście podejmowane decyzje mają bardzo duże znaczenie. Więc to też na plus.
Oczywiście ma wkurzające momenty i niedociągnięcia (zepsuli Alotha - dziady), ale w związku z tym że nie ma dużej ilości gier w tym typie, to dla mnie nadal warto po Deadfire sięgnąć. I jak wyjdą dodatki to pewnie przejdę raz jeszcze.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując