Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co zmienić w swoim wyglądzie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-10-19, 12:46   #7
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Co zmienić w swoim wyglądzie?

Cytat:
Napisane przez Nieznajoma667 Pokaż wiadomość
Cześć, co zmienić w swoim wyglądzie by być bardziej wyrazistą?
Włosy,które mam aktualnie są zbliżone do moich naturalnych.
Przyznam, że się nie maluję. Zazwyczaj tylko naturalny podkład. Dodaję dwa zdjęcia z podkładem i bez. A może jakieś inne uczesanie, niż rozpuszczone włosy?
Doradźcie coś. Pozdrowienia. Oczy jak oczy mam wadę...to chyba mój duży kompleks.
Czyli się malujesz

Cytat:
Napisane przez Nieznajoma667 Pokaż wiadomość
ladymacbeth chodzi Ci o zwykły tusz czy jakieś henny?
A co myślicie o hennie rzęs zamiast tuszu? Czy to bardzo szkodliwe dla rzęs?Osobiście miałam kiedyś hennę brwi i nie bardzo mi się podoba taka mocna. Wyglądałam komicznie.
Henny czyli farby do brwi i rzęs nie muszą być ciemne i nie muszą wyglądać komicznie, można dobrać odcień nawet dla jasnych blondynów. Widocznie Tobie źle dobrano odcień.

To jaki efekt da henna na rzęsach jest zależne od tego, jakie masz rzęsy. Jak grube i długie, to może zastąpić tusz, jeśli przeciętne, to doda im tylko trochę wyrazistości, ale bez tuszu się nie obejdzie, bo henna tylko farbuje, nie czyni rzęs dłuższymi ani gęstszymi.
Farby do rzęs i brwi to mniej więcej to samo co farby do włosów, a więc nie są to super łagodne produkty pielęgnacyjne i mogą podrażniać. Jednak jeśli stosuje się je zgodnie z zaleceniami, to wszystko powinno być ok.

Ja bym popróbowała nie z kolorem włosów (jestem zdania, że naturalne najczęściej pasują najlepiej, a duże kontrasty mało komu pasują), ale z fryzurami, bo ta obecna fryzura trochę smutna jest. Spróbowałabym opcji z upięciami, falami, warkoczami, z fryzurami dodającymi objętości.
Do tego tusz i jakaś pomadka, może kolczyki (nie widać, czy nosisz).
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując