Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-10-20, 19:01   #4615
drzewosandalowe
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1 466
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
@rabbithearted - ja uwazam, ze skoro od razu Ci nie dali podwyzki i tlumacza to "absencja chorobowa" to potem tez Ci jej nie dadza, bo zawsze znajda jakis powod. Zobaczyli, ze i tak wezmiesz te obowiązki i tak, wiec korzystają z tego, ze maja murzynka za pol-darmo. A jestem teraz taka mądra, bo sama przez to przeszłam, a moj maz teraz przechodzi :/ (ja sie w koncu zwolnilam)

@drzewosandalowe - no niestety w dzisiejszych czasach, w wiekszosci firm, czlowiek to tylko narzędzie do pracy. Sama mam w przyszlym tygodniu zabieg i pewnie bede po nim chwilę na L4 (ok. tygodnia), ale jestem przekonana, ze szef bedzie mial kwasna mine, no trudno - prace moge miec inna, a zdrowie jest jedno. W poprzedniej pracy prawie sie zaharowałam i nigdy juz nie popelnie tego bledu, zeby robotę stawiac wyzej od siebie/zdrowia/rodziny.

Kiedyś uważałam,że to głupota powtarzana przez babcie i mamy,ale im jestem starsza tym się zgadzam, że ZDROWIE MAMY JEDNO. I serio, mam to samo zdanie - ja sobie pracę znajdę, a jak komuś przeszkadza, że ktoś ma wykrytą jakaś chorobę/zabieg, zamiast siedzieć w pracy - no to wiadomo,że taka firma jest skreślona.


Ostatnio mam bardzo,bardzo ciężko dojazd do pracy. Zrobili taką boczną, szybką drogę z boku mojego biura. Ja dojeżdżam komunikacją prywatną poza miasto. Ostatnio czekałam 30 minut, bo nic nie jechało, albo się nie zatrzymał, bo był przepełniony. A idzie zima, i mi się nie uśmiecha tyle stać... Ode mnie nikt tędy nie jeździ, szukałam na forach,ale niestety przez tę wybudowaną drogę wszyscy wolą nią jechać (co nie dziwne), niż obok mojego miejsca pracy.


Chyba muszę zacząć szukać czegoś innego, na auto mnie nie stać, a taki dojazd, gdzie do domu jadę autobusem do 20 minut, wydłuża się do 50minut przez takie czekanie, jest dość frustrujący :/
drzewosandalowe jest offline Zgłoś do moderatora