Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-15, 13:32   #3762
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. II

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
No tak, rzucili purchawy i gwar jak w kolejce po parówki 20 lat temu...



Cudów nie ma, ale ten krem bardzo dobrze wygładza, więc drobne zmarszczki prostuje, poprawia koloryt, rano skóra jest wypoczęta, wygląda zdrowo. Ja zauważyłam też rozjaśnianie przebarwień.

A co do żelaza-miałam anemię rok temu w Irlandii, wtedy lekarka mi powiedziała, że są osoby, których organizm nie wchłania dobrze żelaza z tabletek, wtedy podaje się dożylnie. Może ja do nich należę, chociaż i tak jest postęp



Mocniejszy od AAE, bardzo fajny jest Lancome High Resolution Fibrelastine, chwilowo chyba nie ma go na tru.



Jadę do Ciebie na wakacje, na pewno wyjdę z anemii



Też o nim myślę, ale boję się, że będzie ciemny. Uwielbiam Fever Glossy

Zastanawiam się też nad tym różem Givenchy, ale oglądałam ostatnio w Sephorze kolory i tego nie było. Boję się, że nie trafię z kolorem. No i że spurchawczały jest. A ten tonik Lancome to nie wiem, skąd oni wykopali

Fajnie powiedziane. Nareszcie jakiś gwar na naszym wątku.

U mnie sprawa chwilowo rozwiązała się z zakupem pryzm. Limit na karcie mam wyczerpany (nie, nie tylko przez swoje zakupy, ja tylko P. kupiłam w tym miesiącu). Ufff...
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora