Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Krem pod oczy. Wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-10-31, 09:39   #485
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Krem pod oczy. Watek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Sidmool Human Oligo Repair Ampule? Stosuję na zewnętrzny kącik oka na kurze łapki, ale dopiero je zaczęłam.
Glow Lab serum podoczne ma jak na naturalne kosmetyki dość ładny skład (rozumiem przez to ilość substancji aktywnych, bo eko półka w temacie anti-age wypada dość marnie, rzadko ma coś więcej do zaoferowania niż mix olejów, nawilżaczy z dodatkiem jakiegoś wyciągu). Dobrze się go używa, ale że ostatnio mam sporo kosmetyków podocznych jednocześnie, to trudno mi niestety ocenić ich solowe działanie.
Z Glow Lab mam też żel myjący do twarzy KLIK i lubię go. Jest łagodny, nie ma ani siarczanów ani Cocamidopropyl Betaine, ma pH w okolicach 5,5 i jednocześnie skutecznie myje, a połączenie tych czynników nie zdarza się aż tak często.
Z zeli myjacych wlasnie zaczelam zel Dermalogica Clear start i jestem nim zachwycona, uzywane na zmiane do tej pory zele Lancome i Saturday skin poszly w odstawke

A serum to wlasnie to, o ktorym piszesz. Gdzie ja to moge kupic, czy jakis sklep wysyla do Australii?
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując