Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-10-31, 11:35   #4443
rozrabiara
Zadomowienie
 
Avatar rozrabiara
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 107
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Cytat:
Napisane przez Zeberkaa88 Pokaż wiadomość
Same przyznajecie, że stawiacie na premium (ja tak samo, na inne działy już nie zaglądam) wiec pewnie takich jak my jest dużo dużo więcej. Trzeba przyznać, że H&M ma dział premium i tak stosunkowo tani no i w sumie nie ma zbyt wielu sklepów w którym znajdziemy tyle dobrych jakościowo ubrań w przyzwoitych cenach. Ludzie tez zaczynaja cenić jakość. Nie każdy lubi wydawać kasę na sweter który dość ze zmechaci się po pierwszym praniu to jeszcze nie grzeje. Nawet w Zarze jest coraz więcej wełny bo tak to mieli tylko po 2-3 modele kaszmirow. Zreszta maja nawet dział premium teraz
No tak, ja kupuję w H&M tylko rzeczy z działu Trend lub Premium, na inne nawet nie patrzę (ewentualnie biżu, home czy bielizna) i też sądzę, że ludzie zaczynają na to coraz bardziej zwracać uwagę i rośnie świadomość społeczeństwa, ale mimo wszystko - wczoraj dodali na stronę jeden sweter - dziś już rozmiar XS niedostępny. Ciekawe, ile sztuk w ogóle wrzucili, bo jakoś nie chce mi się wierzyć, że naprawdę ludzie się tak rzucili akurat na ten model.
Nie to, żeby mnie ta kwestia tak dręczyła i męczyła, po prostu się zastanawiam, skąd taka zmiana nagle
rozrabiara jest offline Zgłoś do moderatora