Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy lipcowe 2018 cz. I
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-11-02, 09:07   #2703
aniama6
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 244
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Cytat:
Napisane przez emma90 Pokaż wiadomość
Czy on tak często musi jeść? Bo co pół godz to moim zdaniem za często karmiłam piersią przez pierwsze 2miesiace życia synka i on był z tych często jedzących - wyglądało to tak, że w dzień cyc co 2h ( a karmienia z obu piersi ok 20min x2) a w nocy co 3h. Wydaje mi się, że maluszek potrzebuje bliskości, może zamiast proponować pierś po tak krótkim czasie, wystarczy go przytulić do siebie, położyć na klacie lub ponosić.
Oczywiście, tak jak Kropka pisze, są momenty kiedy dzieci w ten sposób zwiększają laktację, ale chyba nie jest to codziennie. Mój synek aby pobudzić produkcję mleka dłużej ssał, ale przerwy między karmieniami były zachowane.
Trzymam kciuki i przesylam dużo sił z jedzeniem Wam się unormuje, mimo tych początkowych trudnych momentów [emoji3590]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


U nas jedzenie co pół godziny było normą. Wiec roznie to bywa. Potem co godzinę. Teraz jest co 1,5-2 godziny. Rzadko 3 przerwy, ale szczerze mówiąc zupełnie nie stanowi to dla mnie problemu. Choć na poczatku byłam sfrustrowana ze tak czesto, choć teraz nie wiem dlaczego tak naprawdę. I żałuje ze miałam takie dni ze mu próbowałam wydłużyć przerwy- to bez sensu. To tak szybko mija ze nie ma co walczyć.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
aniama6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując