Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-11-07, 13:05   #4556
carmen_20
Zadomowienie
 
Avatar carmen_20
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 463
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez calore Pokaż wiadomość
dziewczyny, pytanie mam organizacyjne pierwszy raz będę uczestniczyć w takim zorganizowanym biegu i nie wiem, co i jak. tzn pakiet startowy można już w piątek odebrać i tak też zrobię. potem w niedzielę pewnie trzeba pójść do biura zawodów i się u nich zameldować i co dalej? biuro zamykają na godzinę przed startem, więc pewnie będą jakieś gadki sponsorów itp ale co np w sytuacji, kiedy bieg na 7 i 11km startują razem, skąd mam wiedzieć, gdzie idzie ta trasa na 7? wybaczcie głupie pytania, ale zaczynam się denerwować nie biegiem, ale właśnie tym, że czegoś nie ogarnę
Jak odbierzesz pakiet w piątek to w dzień biegu już raczej nie bedziesz musiała się meldować w biurze zawodów

Trasa na pewno bedzie oznaczona, a miejsce gdzie jeden dystnas odłącza się od drugiego, już na pewno bedzie dobrze widocznie i zapewne obstawione wolontariuszami.
Dla uspokojenia głowy możesz sobie zerknąć na mapkę trasy, pewnie bedzie w pakiecie startowym lub na stronie organizatora

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
carmen_20 jest offline Zgłoś do moderatora