Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ŚWIAT KONKURSÓW - linki, nagrody, dostawy cz. XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-11-07, 22:53   #2261
weronkaa84
Zakorzenienie
 
Avatar weronkaa84
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: LKS
Wiadomości: 4 542
Dot.: ŚWIAT KONKURSÓW - linki, nagrody, dostawy cz. XII

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
To ja pamiętam, że się zgłaszam do puszeczek i dostałam dwa razy. A tych saszetek w ogóle nie kojarzę, ale mojemu stadku smakowała całkiem bardzo. Nawet te, które rano wolą mokrą karmę nie grymasiły, tylko jadły.

Na szaro:
Moje koty jedzą różne karmy, tzn, staram się wybierać te lepsze, ale jak poczytałam o kotach, które fiksują się na jednym typie i nic innego nie chcą jeść (a potem takiego spotkałam), to się wystraszyłam i staram się urozmaicić ich dietę.
Oceniać kogoś nie zamierzam, bo znam koty, które jedzą tylko karmę 'marketową', z jakiegoś powodu nie chcą jeść tej 'lepszej'. Wolę jak kot ma dom, jest kochany, a nie błąka się głodny.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W tych karmach marketowych są uzalezniacze i dlatego potem koty nie chcą jeść innej. Kiedyś mój też jadł marketową i widziałam, że z biegiem czasu jadł jej coraz więcej i innej nie chciał. Dopiero jak ze względów zdrowotnych musiałam go przestawić na karmy z wyżej półki to zauważyłam różnicę -je karmy różnych firm i przede wszystkim te droższe karmy starczają mu na dłużej niż z te z marketu.
__________________
Instagramuję i ja
https://www.instagram.com/weronkaa84/

Edytowane przez weronkaa84
Czas edycji: 2018-11-07 o 23:26
weronkaa84 jest offline Zgłoś do moderatora