Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przyjaciółka zaproponowała mi pożyczkę swojego chłopaka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-11-08, 16:38   #155
dori7
Zadomowienie
 
Avatar dori7
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 505
Dot.: Przyjaciółka zaproponowała mi pożyczkę swojego chłopaka

Cytat:
Napisane przez SmallKate Pokaż wiadomość
Trzepotko, bardzo poważnie przmyślałam ten krok i wyszło tak jak wyszło. Albo pozostają faceci, którzy mi w ogóle się nie podobają, a Polacy to wyjątkowo nieatrakcyjni mężczyźni i nie tylko ja tak twierdzę, albo chłopak mojej przyjaciółki.

Uprzedzam tu wasze pytania i odpowiadam, że nie jest on Polakiem, ani żadnym słowianinem.



Lisbeth, mężczyzna powinien zabiegać o moje względy, bo ja tego robić wobec niego nie będę. To on ma mi zaimponować a nie żebym ja starała się wyciągać na siłę z niego to co może mi się podobać.
Ja wiem, że są kobiety, które lubią nieśmiałych i niepewnych siebie facetów. Ja chcę innego, drania, zabijakę, który kipi testosteronem i wie dokładnie czego chce i to robi bez zbędnych pytań

Miałam tak zawsze i tak już zostanie.


Dobrze, może się zauroczę, może nie, ale to niczego nie zmieni, bo on jest chłopakiem mojej przyjaciółki. I nawet jeśli coś poczuję to zostawię tylko dla siebie.


Karena73, żadnych mizianek z przyjaciółką nie będzie Filmów też



Luks_babo, nie przeszkadza mi seks z chłopakiem przyjaciółki, bo ona i on wyrazili na to zgodę. Inaczej bym się z nim nigdy nie przespała.
I śmieszno, i straszno w tym wątku. Autorko droga, brzmisz jak rozchwiana emocjonalnie osoba po przejściach, która teraz racjonalizuje sobie wszystko i desperacko szuka sama nie wie czego. Przykleilas się emocjonalnie do przyjaciółki i jej chłopaka i właśnie jesteś na świetnej drodze do wpakowania się w niezły syf. Chcesz seksu? To lepiej bez komplikacji idź poderwać sobie jakiegoś chłopaka dla siebie. Zdrowiej będzie i nie zaryzykujesz nieprzyjemnych komplikacji takich jak utrata przyjaciółki albo wpakowanie się na lata w rolę doczepki.

BTW ja jestem mocno wybredna i wcale się nie rozglądam po płci przeciwnej, ale niejednego grzechu wartego chłopaka w tym kraju widziałam może zamiast siedzieć z tą dwójką cały czas wyjdź trochę na świat się rozejrzeć?
__________________
Ludzi dzielimy na potrafiących cieszyć się życiem i takich, którzy je marnują - Phil Bosmans
dori7 jest offline Zgłoś do moderatora