Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sprawa dla reportera/ Ekspres reporterów.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-11-09, 18:01   #67
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: Sprawa dla reprotera/ Ekspres reprterow

Cytat:
Napisane przez comablack89 Pokaż wiadomość
Oni z Czasami tak bezsensu pokazują sprawę, ze ja nie wiem kogo, co dotyczy. Tak miałam wczoraj z 1 sprawą. No za cholerę nie wiem o co kaman;/

To było tak: starsza pani, do której należało pokazane gospodarstwo razem z łąką, stodołą i garażem miała dwóch synów, młodszy był głuchoniemy. Zapisała darowizną większą część majątku starszemu synowi. Młodszy ożenił się z Ukrainką, razem opiekowali się starszą panią, która pożałowała, że tak nierówno rozdzieliła majątek, ale nie mogła już darowizny cofnąć. Po jej śmierci, głuchoniemy syn z żoną chcieliby dostać coś jeszcze z tego majątku, który obecnie należy do syna starszego brata ( zmarł ), ich bratanka. Ludzie z tej wsi mówią, że głuchoniememu więcej się należy, bo bratanek ćpa i imprezuje. Z tego, co mówili prawnicy, niewiele da się w tej sprawie dla Ukrainki i jej męża zrobić. Pani Jaworowicz poradziła, by porozmawiali i pogodzili się, ale czy to coś da? :P
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując