Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mobbing w pracy
Wątek: Mobbing w pracy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-11-11, 12:45   #228
krolowazimy
Wtajemniczenie
 
Avatar krolowazimy
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 418
Dot.: Czy to już mobbing?

Cytat:
Napisane przez joan941 Pokaż wiadomość
Miło że ktoś pyta Zawodowo bardzo dobrze, ten awans sprawił że uwierzyłam w siebie i od razu człowiekowi jakoś tak lepiej na sercu. W pierwszym miesiącu plan zrobiony, zrobiłam z zespołem historyczny wynik bo salon poprzednio słabo prosperował.
Osoby z innych salonów, którymi zarządza moja poprzednia regionalna czasem mnie odwiedzą i mówią, że wiedzą co się w moim salonie działo, że cieszą się że tak wyszło. Że współczuli mi bo domyślali się jak zachowują się dziewczyny. Miło usłyszeć takie słowa. Bo będąc tam niemal uwierzyłam, że jestem bezużyteczna i nieprofesjonalna.
Jak rozumiem, po powrocie z L4 dostałaś awans w swoim biurze lub przeniesiono Cię do innego biura? Czy to nowa praca?
Mogłabyś wyjaśnić, w jaki sposób zmieniła się Twoja sytuacja? Może byłaby to wskazówka dla innych w podobnym położeniu.


Bardzo się cieszę, że wszystko się poukładało!

A co do historycznych wyników sprzedaży (gratulacje!) to jest to najlepszy dowód na to, że TAK, byłaś mobbowana; ktoś celowo próbował obniżyć Twoje poczucie własnej wartości. Może te "towarzystwo" wyczuło Twój potencjał i zwyczajnie się Ciebie obawiało?

Trzymam kciuki za dalsze sukcesy, powodzenia!
krolowazimy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując