Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-11-18, 21:25   #483
martyna_tina
Bang Bang Bang
 
Avatar martyna_tina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 646
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;86121238]
Asortyment może się niestety różnic w zależności od miasta no i pytanie czy Ty myślisz i tych i których ja piszę zdjęcie poglądowe w załączniku
[/QUOTE]
Ostatnio się za nimi rozglądałam, ale nie znalazłam :/ Zapewne gdzieś sobie leżały, ale takie tłumy były, że nie szło na spokojnie wszystkiego obejrzeć.


Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Ja nie trawię Dudziak, nie rozumiem jej muzyki i twórczości, słuchanie jej dla mnie to tortury

Falami przychodzą do mnie przesyłki z prezentami Dowiedziałam się, że moja przyjaciółka będzie w domu rodzinnym na święta i jej też dam prezent, w sumie nie ja tylko Gwiazdka Kubek z mopsikiem https://allegro.pl/kubek-z-mopsem-mo...E&gclsrc=aw.ds Czyż nie jest uroczy? i napcham w niego muminkowych herbat
Mam to samo


Słodki ten kubek


Cytat:
Napisane przez Chrupek123 Pokaż wiadomość
dziękuj może właśnie w tym roku postawię na jakieś herbaciane prezenty, choć pewnie i tak skończy się jak co roku słowami, że nie trzeba było i że szkoda pieniędzy czy Was też takie słowa wkurzają? człowiek się nalata za tymi prezentami, ładnie je opakuje, a potem takie coś słyszy ;/
Generalnie moi bliscy cieszą się z prezentów i darują sobie takie komentarze, ale zdarzyło mi się usłyszeć takie słowa i raczej nie było to miłe. Nie można powiedzieć po prostu "dziękuję"?


Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Są tu na sali potteromaniaczki?

Wczoraj do mnie przyszedł harripotterowy, świąteczny sweter [emoji7][emoji319]Załącznik 7648397

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja nie potteromaniaczka, ale i tak pozachwycam się Ru


Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
A ja znowu zamiast cieszyć sie zimnem to myśle o tych biednych psach na łańcuchach i się zastanawiam kiedy przestaniemy być Ukrainą i kiedy w końcu przestaniemy trzymać psy na łańcuchach :/ takie moje przemyślenia z rana... większość osob nie zwraca na to uwagi, a ja nawet będąc z daleka od tego nie mogę przestać o tym myśleć [emoji6]

I za tydzień czarny piątek. Planujecie coś upolować?
Za 2 tygodnie grudzień. A za 2,5 tygodnia Mikołaj! [emoji6]
Mnie też bardzo boli świadomość, że wiele zwierzaków tak cierpi. Potrafię zrozumieć, że nie dla każdego pies to najlepszy przyjaciel, który wyleguje się na łóżku, ale kompletnie nie mieści mi się w głowie zaniedbywanie i znęcanie. Bo tak, trzymanie na łańcuchu, bez odpowiedniego schronienia i często wody/pożywienia to znęcanie. A przecież zapewnienie dobrych, godnych warunków nie wymaga ogromu nakładów i pracy. Wystarczy odrobina empatii i dobrych chęci. Chociaż... Nie, nawet tego nie potrzeba. Jeżeli bierze się pod opiekę żywe stworzenie, to zapewnienie mu takich podstaw powinno być tak naturalne, jak oddychanie.


Raczej nie mam konkretnych planów na czarny piątek, ale zapewne poprzeglądam oferty sklepów. Niestety, u nas okazje w ten dzień to często raczej pseudookazje


Cytat:
Napisane przez asik1503 Pokaż wiadomość
Od rana w telefonie pada mi śnieg sadzilam, że robią sobie jaja... patrze przez okno a tam biało
Cytat:
Napisane przez justynkag10 Pokaż wiadomość
U mnie też już biało [emoji300][emoji301]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
OMG, zazdroszczę! Podeślijcie trochę


Cytat:
Napisane przez wioleta20 Pokaż wiadomość
Jejku ale wam zazdroszcze, gdzie ten snieg? U nas tylko deszcz pada

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie też Od rana było mroźno, myślałam, że choć poprószy, a jak w końcu coś spadło z nieba, to oczywiście jedynie deszcz.


Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
Za to do mnie dotarł ostatni kurier z prezentem i kurcze...co teraz? Przy kompletowaniu prezentów wpadam w najwiekszy szał przedświąteczny.[emoji16]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nic nie poradzisz - trzeba kupować kolejne prezenty Ja mam to samo - niby jest lista, wiem co chcę kupić, kompletuję wszystko, a później dokupuję jeszcze to, tamto i siamto


Przed nami jeszcze tylko jeden listopadowy weekend


Wczoraj byłam z mężem w Obi. Kupowaliśmy kilka pierdół, a mąż wypatrzył przecenione o 50% ledowe śnieżynki do powieszenia na okno. My już podobne mamy, ale stwierdziłam, że szkoda nie wziąć i najwyżej rodzice skorzystają. Widać było, że pudełko zostało już otwarte, ale ponownie zaklejono je taśmą. W domu okazało się, że w środku oprócz śnieżynek były też lampki na druciku Wiązka 9 nitek po 20 lampek na każdej, dodatkowo mają efekt flash Cieszyłam się jak debil
__________________
CBT

Wymiana zapachowa
martyna_tina jest offline Zgłoś do moderatora