Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-11-28, 20:05   #4991
jawjola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 255
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 [emoji177]

Bonjourbelle współczuję choroby, trzymajcie się! Chociaż tyle że masz pomoc.

Majaaaa a za ile chcesz sprzedać te pieluchy? Może bym od Ciebie kupiła jedno opakowanie, tylko muszę się upewnić że tz nie zamówił, bo miał chyba kupować

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

Zori gratuluję ząbka. Mam nadzieję że teraz będzie spokojniejsza.

Cay dobrze że mówisz. To co zamiast tego zaświadczenia? Oświadczenie rodziców o dochodach?

Ksiegowa tez jestem ciekawa co za balon?

Lego mamy gdzies schowane po kuzynie, musze wyjac i zobaczyc czy ogarnie. Ale mysle ze za wczesnie. U nas stanęło na tym ze na Mikołaja dostanie spore prezenty od rodziny, ale będą to (chyba??) takie łączone mikolajowo-swiateczne. Wiec czesc ostatecznie będzie taka na przyszłość bardziej. Tak mi się wydaje. Ma dostac pociąg Bebo lub pociag szczeniaczka z Fisher Price, odkrywczy domek dumel, stolik edukacyjny TIMA toys, taki drewniany pociag z klockow z biedry, od nas chyba sie zdecyduje na basen z kulami, i jeszcze coś chrzestna ma kupić ale nie wiem co. No i ciągle zastanawiam się nad pchaczem, czy chce i czy jest sens u nas w mieszkaniu ( mamy 2 pokoje, siedzimy w jednym bo w sypialni nie ma miejsca). W sumie to kiepsko że nasze dzieci tak od razu po świętach mają urodziny, bo mała przerwa i nawet nie wiadomo co kupować żeby miało sens i żeby posłużyło.
jawjola jest offline Zgłoś do moderatora