Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-12-03, 13:40   #3708
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

[1=3bd0b7dc44484b2289b2327 7ed0b1e72d33d74ce;8620075 8]starsi z reguly chca siedziec z boku, bo nie chca sie przepychac np. do komunii. Mój wujek np. bardzo źle się czuł w takich zamkniętych pomieszczeniach i siadał na krawędzi, żeby podczas ataku mógł wyjść szybciej się przewietrzyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


No niby tak, ale z tego co zaobserwowałam to ludzie siadający z brzegu i tak muszą podnieść się np. 3-4 razy i wyjść z ławki, żeby wpuścić kogoś do środka, a potem dopiero zająć swoje poprzednie miejsce z brzegu. Wydawało mi się, że starszym byłoby wygodniej w środku, bo usiądą raz a dobrze. Sprawa z kimś, kto źle czuje się w ograniczonej przestrzeni i dlatego siada blisko wyjścia to inna kwestia.


Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
A mnie to w ogóle nie dziwi.

Ścisk, ławki są ciasne, niewygodne.

Nic dziwnego, że nikt nie chce sobie jeszcze dodatkowo zmniejszać komfortu siedząc w środku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nie powiedziałabym, że na środku ławki jest mniej komfortowo, bo przecież ludzie i tak proszą tych siedzących z boku o wpuszczenie, czyli ktoś miał wystarczająco dużo miejsca siedząc z boku ławki, ale np. przyszły 3 osoby, które wpuścił do środka i już siedzi na samym brzegu, czyli ma gorzej niż gdyby się po prostu przesunął.

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Nie cierpię być obstawiony innymi ludźmi, nie ważne, czy w kościele, czy gdziekolwiek, od razu mi duszno Zresztą najczęściej osoby siedzące w ławce "od wyjścia" nie przesuwają się, a wpuszczają innych

I to mnie właśnie dziwi, ja tam od razu siadam na środku, żebym nie musiała się już podnosić, wpuszczać itd. W małych kościołach na środku jest też wygodniej, bo mnie nikt nie potrąca i nie szturcha jak idzie do komunii czy coś.
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora