Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-12-08, 13:58   #526
WerkuUuS
Zadomowienie
 
Avatar WerkuUuS
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 432
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
Na mnie czeka Soplicy malinowa [emoji23] miałam ja wypić na Wielkanoc no ale nie wyszło [emoji16] czeka na BN [emoji23]


Haha dzięki [emoji23] żeby nie było on nie tak codziennie, tylko na moje jojczenie tak gada [emoji23]


Facety. Rozumiem Cię doskonale. Ja od kwietnia prosiłam o remont, doczekalam się w.listopadzie [emoji58]


Bardzo Ci wspolczuje naprawdę. Bez sensu takie przeciąganie [emoji58] trochę nie rozumiem tego ze nie wywolaja bo chora, a co jak ktoś będzie chory przez następny miesiąc? To tak będą trzymać ciążę?? Eh trzymam kciuki zeby jednak do poniedziałku Mały sam zdecydował się wyjść [emoji9]



U mnie mleko albo przezroczyste, białe albo takie zoltawe. Przeważnie teraz takie bialozolte.

Mój mąż za to twierdzi ze przeciez Mała ma jeszcze tyyyle czasu na wyjście i po co to chcieć żeby już wyszla. Te chłopy to naprawdę. Ja się pytam gdzie ten czas jak pojutrze mam termin?!


Przepraszam ale rozbawilas mnie [emoji16][emoji23][emoji23][emoji23]


Mój też tak ma ostatnio i mnie wkurza tym [emoji23] co wstanę, do lazienki, napić się czy po prostu się przekrecam na łóżku (ale jak wiadomo teraz to wymaga dużo pracy [emoji23]) to zaraz się budzi i "co się dzieje". A mnie po prostu szlag jasny trafia [emoji16] chyba jak dziś tak będzie to mu powiem ze mi wody odeszly bo aż jestem ciekawa reakcji [emoji23][emoji23]



Dzień dobry [emoji5]
Zjadłam, zwymiotowalam i biorę się za sprzątanie [emoji16][emoji2][emoji23]


Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka


Ohooo to jak tak mu powiesz to zdaj relacje ! Spróbuje wtedy tego myku ze swoim [emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 15:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Aleksandriiia Pokaż wiadomość
Ja bym napila sie grzańca mmmmm [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]

Wysłane z mojego ASUS_X00TD przy użyciu Tapatalka


Ooooo nic nie mów o grzańcu [emoji7] kocham i ubóstwiam !
W styczniu tego roku pojechaliśmy do Zakopca na tydzień i dzień w dzień od rana do nocy chodziliśmy pod wpływem grzańca [emoji23] śmieje się ze wtedy tyle go piłam by teraz mi nie brakowało [emoji23][emoji23][emoji23] los wiedział co robi [emoji28]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------

Cytat:
Napisane przez koziemleko Pokaż wiadomość
Ooo moj maz tez ma na wszystko czas. Ale ja sie wkurzam i robie sama a

potem mu wypominam ze w tym zwiazku nie ma mezczyzn :p ale serio wole zrobic sama, niz czekac.



Jutro impreza hurra ! Zrobilam karpatke i zurek i moj kregoskup jest juz wrakiem



Anaitis obys szybko wrocila do zdrowia. Gdzie sie tak zalatwilas? Do poniedzialku juz niedaleko: *



Werkus ja tez dzisiaj mialam sen o porodzie. Pierwszy raz. Niedowiary. Rodzilan i urodzic nie moglam.

Co do czekolady to moze mleczna? Slyszalam kiedys ze noworodki lubia mleko





Eee moj spi jak zabity w nocy i moglabym urodzic na łóżku a on by nie zauwazyl. Takze mnie sie nikt po nocach nie pyta czy wszystko ok.



Kamaska moje wycieki z piersi sa bialawe, zoltawe. Rozowe brzmia niepokojaco.



Nem ja na litwie kupiłam starke a w wakacje robilam swojskie wino i nie moge sie doczekać az bede degustowac. A jutro goscie beda pic beze mnie


No właśnie mi tez pierwszy raz się to śniło. Chciałabym żeby to był jakiś znak [emoji28]
Noworodki lubią mleko...[emoji848] a wiesz ze może i by zadziałał ta mleczna ? Ale mam same smakowe akurat [emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Irmusia81 Pokaż wiadomość
Wychodzimy[emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Super wieści [emoji7]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------

My już w domku. 3h łaziłam - później już czułam napięcia. Potem skurcz w domu mnie złapał ale kurde tylko jedeeeen [emoji58] potem kuzynka z synusiem wpadła w odwiedziny. Chłopak ma już 8mcy wiec ciocia się pobawiła i ponosiła kawalera [emoji7]
Aaaa i dostałam piłkę od koleżanki także mężu szuka właśnie pompki i będzie mi pompował to cudo.
Zobaczymy czy coś ten dzisiejszy dzień i piłka zdziałają


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
*Razem od 14-03-2010r.*
*Jesteśmy małżeństwem od 20-08-2014r.*
WerkuUuS jest offline Zgłoś do moderatora