Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Miranda Kerr i inne tematy część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-12-20, 06:41   #1386
Cat Lover
Zadomowienie
 
Avatar Cat Lover
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Dzień dobry.



Cytat:
Napisane przez Desigual Pokaż wiadomość
Cześć, szkoda, że tak mało Mirandy w tym wątku. Wiecie, że w polskim Douglasie są kosmetyki Kora Organics?

Dzięki za info, nie wiedziałam o tym


Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Ja mam tak samo!

Jak tam furka, coś się ruszyło?

Ruszyło, ale nie tak jak chciałam. Chciałam naprawić moje autko i jeszcze nim pojeździć, w międzyczasie poszukać czegoś innego na spokojnie. Straciłam ponad tydzień przez niepoważną firmę kurierską, która przyjęła zamówienie na przesyłkę (części samochodowe), opłaciłam wszystko, a kurier nie przyjechał przez ponad tydzień. Kontakt z tą firmą też beznadziejny, włącza się automat; połączenie z konsultantem graniczy z cudem. Więc musiałam zrezygnować z naprawy i na szybko szukać czegoś innego, bo poza miastem po prostu MUSZĘ mieć samochód. To jest dla mnie największy, a właściwie jedyny minus mojego miejsca zamieszkania: jestem uzależniona od auta.


Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Tak! To najlepszy koncert, na jakim byłam, a było tego sporo. Miazga! Jedyny koncert, który wg mnie trwał za krótko! (zazwyczaj od stania po godzinie kręgosłup mnie tak boli, ze marzę tylko o tym, by się skończył). Tu było odwrotnie!
Według mojego męża to też jeden z najlepszych koncertów, na których był



Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Powodzenia
Dzięki i nawzajem


Cześć! Miranda mało się udziela, choć ostatni w końcu się pokazuje publicznie. Wcześniej częściej była widoczna.

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
O kosmetykach Kora nie wiedziałam, coś takiego Nie sadziłam, że to się stanie. Zupełna cisza, nie chwalili się? albo może przeoczyłam. Sephora bardzo mocno reklamuje nowe marki, dziwne, ze Douglas nie.
Muzę przyznać, że ceny nie są tak wysokie, jak się spodziewałam. Chętnie bym przetestowała jakiś rozświetlacz, np. Rose Quartz. Mam douglasa pod domem, chyba jutro się skuszę na testy.

Koniecznie daj znać, jak wypadły testy


Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Dzięki za info, zapraszamy na wątek




Jak jest u Was z prezentami: Mikołaj przyniesie Wam prezenty-niespodzianki, czy coś, o co go poprosiłyście?
Cat Lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując