Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-12-27, 22:19   #59
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Ubiór bez skarpetek

Cytat:
Napisane przez zeppelpink Pokaż wiadomość
Drogie Panie, czy według Was ubiór przez faceta półbutów bez skarpetek (albo z tymi niewidzialnymi stopkami) jest ok i na plus w atrakcyjności? Nie chodzi mi o podwijanie nogawek i tego typu sprawy tylko nogawka nie zachodzącą na buty tak że widać gołą stopę.
Coś w tym stylu https://i2.wp.com/4gentleman.pl/wp-c...ize=1000%2C701
Jakbyście miały takich dwóch Panów ze skarpetkami czy bez którego byście wybrały?
akurat monki średnio mi pasują w wydaniu z niewidoczną skarpetą, bo są dość mocno zabudowane, ale mokasyny już zdecydowanie tak. jak się przejedziesz do Włoch to się okaże że faceci, zwłaszcza ci szczupli wybierają taliowane garnituty i odsłaniają gołe kostki. w wydaniu mniej formalnym - z jeansami lub z chinosami. nie każdemu to pasuje, ale znam facetów, którzy potrafią to ograć ładnie i ze smakiem.

natomiast na skarpetki typu stopki polecam uważać - ona nie może pod żadnym pozorem wystawać (no chyba, że nosisz trampki). nawet skarpetka w kolorze buta musi być dyskretnie schowana w środku, a nie wyglądać na świat.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując