Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-12-28, 08:46   #1266
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Aśka gratki! <3

W końcu wzięłam obie, zobaczymy jak się sprawdzą i dam znać!

Tinko wszystkiego dobrego ;* Ja jako również zapalona świętomaniaczka mam rocznicę ślubu...jutro Piątą U nas świętowanie trwa w Wigilię a kończy się pierwszego stycznia Najczęściej bierzemy te kilka dni urlopu, żeby obskoczyć jeszcze rodzinkę męża, która mieszka w Wielkopolsce - właśnie przed chwilą od nich wróciliśmy. Aktualnie jesteśmy jeszcze w domu rodziców, ale jutro rano zbieramy zwierzyniec i wracamy do siebie świętować


Też mi trochę przykro, że to już, ale do 1 stycznia nie zamierzam nic zmieniać - świąteczne atrybuty, choinka, świąteczne rzeczy


A wraz z Panem Mężem mamy swoją tradycję Sylwestrową - spędzamy go we dwójkę jedząc dobre rzeczy, pijąc lambiki i grając w PS4 Następnego dnia od rana przez cały dzień słuchamy listy Wszechczasów w Trójce i jest idealnie
Dziękuję
najlepszego z okazji rocznicy fajny czas na ślub szkoda, że u mnie się nie da
Super plany na sylwestra też bym tak mogła spędzić ale chyba skończy się na imprezie zobaczymy co tż wymyśli
Cytat:
Napisane przez indecorum Pokaż wiadomość
Ale super

Gratulacj Asik
Dziękuję

Też bym pozabijała za petardy nienawidzę tego... sama się mega boję jak mi coś strzela przy uchu na cholerę to w ogóle sprzedają i się pytam jakim cudem dostaje się to w ręce dzieci...
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora