Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Panny Młode 2019, cz.6
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-12-28, 13:04   #23
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość


ckin2u też jest już z nami długo


Ale mnie głowa boli Jeszcze zadzwoniła do mnie sekretarka z opieprzem, że powinnam była wcześniej ją powiadomić, że biorę zwolnienie Ale nie przejmuję się, bo to jest wstrętny babsztyl, który lubi robić afery z niczego Akurat nikomu krzywdy nie zrobiłam, bo nie mam zapisanych pacjentów ani dzisiaj ani w poniedziałek.

dziekuje bardzo


Ja dzisiaj bylam po sukienke no i mam
Mamy tez wstepnie zarezerwowana restauracje na razie fotograf i florystka tez ma ten termin - 3 sierpnia 2019 - ale dzisiaj idziemy do Ksiedza.. i tam sie wszystko okaze

Bylam tez ogladac obraczki, upatrzylam sobie dwa modele, zaraz przyjedzie tz i pojdziemy razem poogladac Ale na razie i tak nie zamawiamy

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
Mariamarysienka no rozumiem jasne to też innaczej jak w swoim gronie. 500 osób na wesele ? serio ? :O nie wyobrażam sobie tego ale poszlabym sobie i na takie ,lubię wesela ja na największym byłam chyba na 170 osób ,ale tak to w granicach 100. U nas właśnie tak standardowo to koło 100 właśnie na tych co bylismy z TZ em


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

My wczoraj szukajac restauracji bylismy w Hiltonie - a Pan do nas ze maja sale na.. 1700 osob to chyba niemozliwe nie?
tzn mieli rozne i na 20 i na 200 ale 1700
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora