Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DermaPen stamp MyM
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-01-13, 10:34   #16
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez Keket Pokaż wiadomość
I jak efekty? Stosujesz regularnie? Właśnie myślę nad kupnem dermapen tej samej firmy.
Polecam jak najbardziej. Jestem po drugim użyciu derma penu z serum z dermahelu . Mój stan skóry nie pozwalał na wykonanie go wcześniej no i najzwyczajniej w świecie bałam się
Długości igiel jakie używam to od 1,5 a nawet 2 do 0,5 pod oczami i na brwiach-problem z wypadaniem.

Ja zaczęłam używać derma penu ze względu na pogorszony stan skóry, mieszana bardzo mieszana z wahaniami .
Podejrzewam u siebie ŁZS , nie odwiedze dermatologa(złe wspomnienia w leczeniu za nastolatki) dla niektórych pewnie to głupota, i poleciała by po izotek czy coś podobnego.
Skóra po zabiegu u mnie bardziej produkuje sebum. Łuszczy się niesamowicie więc o nakładaniu podkładu nie ma mowy.
Kremy i sera nakładane powierzchownie nie działały na mnie dobrze-tak jak obiecywał producent na opakowaniu więc dlatego zdecydowałam się na kupno i używanie derma penu. No i minimalne zmarszczki mimiczne niby normalne aaale jak jest opcja napięcia skóry za jeszcze młodu to czemu nie

Polecam sprawdzone sera przez lekarzy estetycznych, warto zainwestować w ampułkę 100zł i mieć ją na kilka użyć. Ja narazie zużyłam do dwóch zabiegów po 1ml . Także zabieg nie wychodzi wcale drogo w porównaniu z gabinetami nawet kosmetycznymi gdzie pani kosmetyczka może wyrządzić więcej szkód niż samemu z rozumem, umiarem i z zachowanie higieny w domku.

Za derma pen z kartidżami zapłaciłam łącznie ok 1oo zł
Serum 100zł z przesyłką -------> czyli tyle co jeden zabieg u kosmetyczki

Sole_vita efekty ŚWIETNE!!! Nie przestawaj bo naprawdę warto, widać po Twoich zabiegach
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując