Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozstanie z facetem, część XL.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-01-14, 19:45   #67
zxcvb00
Zakorzenienie
 
Avatar zxcvb00
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 42 511
Dot.: Rozstanie z facetem XL.

Cytat:
Napisane przez larenka Pokaż wiadomość
WIEM, dziewczyny, że macie racje,ale ja chyba jakaś uzależniona od niego jestem. Mam wrażenie, że ciąglę żyję w zawieszeniu, bo wiem, że i tak sie odezwie. Jak z nim rozmawiałam, to miałam wrażenie, że on żyje w jakiejś innej bajce - ktoś pyta o mnie, mówi że mnie nie ma, a do mnie mówi że UWAGA- jesteśmy razem. Pytam, dlaczego od 2miesięcy dalej są nasze zdjęcia i status na portalach, dlaczego nie są oddane moje rzeczy - on na to..domyśl się. "Gdyby to był koniec, to bym Ci je oddał" Mówi, że chce iść na terapie, przede wszystkim musi się zastanowić nad swoim zyciem , bo wie ze chce mnie i kocha, ale mnie nieświadomie krzywdzi. Chciał sie wcześniej odezwać wielokrotnie, ale się bał.



Ja wiem, że musze odciąć się. Powiedziałam, że to definitywny koniec, ale on twierdzi że sie odezwie i będzie naprawiał. Więc już nie wiem co mam robić, czy blokować, czy nie odbierać, czy odbierać , najchętniej to bym się zemściła (już taki mam charakter) i chciałabym aby poczuł ile wylałam przez niego łez i zeby to on poczuł się odrzucony, tylko jak to zrobić...jeśli się znowu odezwie???
Nie kontaktuj się z nim, poblokuj gdzie się da i nie szukaj kontaktu. Zobacz co on z Tobą robi. Już jakoś się trzymałaś i znowu wracasz na sam początek. Uważam że mścić się nie powinnaś. Przeczytaj mój podpis. Ja się tego trzymam i cały czas się sprawdza A złość wyładuj na papierze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


"Każdego dnia rób jedną rzecz, która Cię przeraża."


zxcvb00 jest offline Zgłoś do moderatora