Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-01-17, 21:31   #2123
paulinunia
Zakorzenienie
 
Avatar paulinunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ł.
Wiadomości: 10 270
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez krasulka7399 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a miala któraś z Was krwiak krocza? Mam i caly czas lecą mi z niego skrzepy :/ nie wiem czy to się samo oczyści czy powinnam iść do lekarza?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi na pierwszej wizycie położna sprawdzała krocze to może jej zapytaj. Mam nadzieję że wszystko ok

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
Alantan i sudocrem i mąka ziemniaczaną. Oczywiście na zmianę, nie wszystko na raz Hipp combiotik comfort mamy Kciuki! !Nie pomogę niestety, ale chyba udalabym się do gina jeśli po kilku dniach by nie przeszło. Boli Cię?


Hej, ja się nie odzywam bo trochę nie ogarniam. Mała od wczoraj jest totalnie nie odkladalna i nie mogę kompletnie nic zrobić. Wczoraj stuknal miesiąc czasu Weronice [emoji7] czy to może być skok? Dziś nie śpi od 10 rano! Jejku ja myślałam że niemowlę potrzebuje dużo snu [emoji58]

A wczoraj miałam taką akcję, mózg mi się wyłączył chyba. Usypialam mała, parę razy odkladalam do łóżeczka, ona się budzila, znowu brałam i tak w kółko... i obudzilam się o 1.14 w swoim łóżku, a ona w swoim. Nic kompletnie nie pamiętam jak to się stało. Przestraszylam się bardzo bo jeśli naprawdę zasnelam to przecież mogłam jej zrobić krzywdę upuscic albo coś. [emoji58][emoji58]

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Najgorsze właśnie są noce. Człowiek traci kontrolę [emoji52]

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
__________________
PM'17


paulinunia jest offline Zgłoś do moderatora