Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ciąża z zaskoczenia i wizja 4 cesarki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-01-19, 19:42   #59
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: ciąża z zaskoczenia i wizja 4 cesarki

Cytat:
Napisane przez olamalgosia Pokaż wiadomość
Odświeże sobie swój wątek, a co Postanowiliśmy zrobić badania genetyczne, właśnie czekam na wyniki. Jestem po 30 więc może być różnie. Nadal jestem przerażona ale myślę że nie poradziłabym sobie psychicznie z aborcja bez wyraźnych wskazań. Jest to dla mnie zaskoczeniem bo zawsze myślałam że zrobilabym to bez problemu. Mam nadzieję że wszystko, mimo ogromnego stresu jaki sobie zafundowalam, będzie dobrze. Jestem pod opieką ordynatora oddziału który osobiście będzie robił kolejne cięcie więc czuję się zaopiekowana. Uspokoił mnie, w sumie odradził aborcję bo w mojej sytuacji, po tylu cięciach, oba rozwiązania wiążą się z podobnym ryzykiem. Chyba mu ufam.

Paskudny jest natomiast odbiór społeczny tej mojej ciąży. Jakoś bolą mnie te wszystkie komentarze o 500+ i patologii jaka będziemy szerzyć. Zwłaszcza że oboje dobrze zarabiamy (i oboje pracujemy...) a pińcet aktualnie odkładamy na przyszłość dzieci a nie wydajemy na flaszkę. Z tym chyba będziemy się mierzyć zawsze.

Co do wazektomii, okazuje się że mąż nie wczytał się za bardzo w opinie o lekarzu do którego zapisał się na zabieg. Niby w większości są ok ale jest kilka wpisów o nieudanych operacjach i rozczarowanych pacjentach. Mąż w przyszłym tygodniu jedzie do Warszawy poprawić ta wazektomie, tym razem sama wybrałam klinikę i wiem że tutaj będzie ok.

Nie jestem jeszcze na takim etapie że się cieszę. Martwię się nadal, teraz również o dziecko. Zobaczymy jak się rozwiaze ta sytuacja. Dziękuję bardzo za wsparcie. W tamtym momencie niezwykle tego potrzebowalam.
Ludzie zawsze musza sobie pogadać weź to olej
Najważniejsze że wspólnie podejście decyzje i jesteś w dobrych rękach
Życzę powodzenia i napisz tu jak juz urodzisz x
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując