Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-01-20, 10:06   #2112
Swietusia
Bot
 
Avatar Swietusia
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 11 718
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Cytat:
Napisane przez JednaCzerwonaRoza Pokaż wiadomość
Odświeżam wątek, bo to zbrodnia, że tak nisko spadł!

Sama właśnie zaczęłam zabawę w walkę o paznokcie... Niby są mocne, zdrowe i wiele im do szczęścia nie trzeba, ale... Zawsze jest jakieś ALE .

Mam nierówną linię uśmiechu (efekt wieloletniego dłubania pod paznokciem) i suche skórki. Do tego moje paznokcie same z siebie mają taką jakby kanciastą budowę (nawet nie wiem jak to opisać, ale zauważyłam to po raz pierwszy już jako dziecko), a malować codziennie mi się ich nie chce .

Na razie w ramach walki o perfekcyjny pazur zaczęłam je opiłowywać papierowym pilniczkiem (muszę sobie kupić szklany) zamiast obcinania, olejuję uparcie olejkiem Sally Hansen (w pracy, przed komputerem - to wygodniejsze niż moczenie w oliwie) i... wczoraj po raz pierwszy zrobiłam japoński manicure .

O ile przy 2 pierwszych zabiegach liczę na faktyczną poprawę "jakościową" - brak łamania się dłuższych pazurków i ogarnięcie skórek - o tyle przy ostatnim zależy mi przede wszystkim na efekcie wizualnym (chociaż jeśli też wzmocni pazurki to jestem za!). Co prawda jestem dopiero po pierwszej samodzielnej próbie i efekt powala . Pazurki wyglądają przepięknie, jakby pomalowane lakierem bezbarwnym. Trochę spłyciły mi się też bruzdy poprzeczne (efekt stresu sprzed paru miesięcy, więc umiarkowanie się nimi przejmuję).
I jak Ci idzie? [emoji4]
Jutro minie miesiąc, odkąd zaczęłam regenerować paznokcie. Jest poprawa, ale jeszcze długa droga przede mną. Po tym, w jakim były stanie.. [emoji12]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
contra negantem principia non est disputandum
Swietusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując